Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for ELEKTRONIKA (666)

1

€200

Samsung S20 128GB i Zi

Shes Samsung S20 128 GB Dual Sim + SD Kart e Mundur i Ardhur nga Zvicrra Original Paketa dhe Kuponi Fiskal.. po e ka jnjë […]

14 total views, 2 today

20230228_173409

€440

Samsung S22 128GB Ri Flak pa as nje Grrith

Shes Samsung S22 128 GB Dual Sim i ardhur nga Zvivrra i perdorur vetem 6 muaj në Gjendje Perfekt pa As një Grrith i rujtun […]

20 total views, 2 today

Telenor

€799

Shes Nr. te Telenorit per Firma dhe privat

Sie ist Nr. te Telenorit Kartice. Pro Firma oder Privatperson zahlen Sie einen Betrag von 1100 Euro … Weitere Informationen erhalten Sie über WatsApp +381637803344 […]

11 total views, 0 today

1

€200

Samsung S20 128GB i zi

Shes Samsung S20 128 GB Dual Sim i ardhur nga Zvicrra në Gjendje Perfekte e ka ni kris në Xham por Dysplay është ne gjendje […]

181 total views, 0 today

1

€440

Samsung S22 128GB Ri Flak pa as nje Grrith

Shes Samsung S22 128GB veq 6 Muaj i perdorur i ardhur nga Zvicrra. Telefoni në gjendje Perfekt  edhe  as nje Grrith se ka    tan […]

133 total views, 0 today

monitori

€60

Monitor per kompjuter

Monitor per kompjuter. 60hz mund të bëhet 70hz. Asnjë dëmtim. Mund te perdoret per gaming.

121 total views, 0 today

officekeyboard

€25

Tastier dhe maus me bluetooth

Tastier the maus per kompjuter, jo gaming por normale, kualitet të mirë, asnjë dëmtim. Shkruajem ne Whatsapp ose Viber nese do me ble.

200 total views, 0 today

viber_image_2023-01-31_23-11-23-294

€30

100% Gaming tastier, 3 ngjyra, 2 menyra te RGB

Tastier (keyboard) per gaming, 100% të gjitha butonat, gjendje te mir perveq butonat “awsd” i kan dalur ngjyra pakë. Tjeter nuk ka problem, Kablli eshte […]

132 total views, 0 today

viber_image_2023-01-31_23-11-22-698

€15

Gaming headset/ndegjuse

Gaming headset per kompjuter ose llaptop, një anë e ndëgjusave (headset) nuk bën, por kualiteti është perseri i mirë. Shkruajem ne whatsapp ose viber nese […]

135 total views, 0 today

C71AD015-5FE4-48AD-B91B-AA9B470A9D56

€160

Iphone 7 Plus

Telefoni eshte ne gjendje te rregullt eshte i perdorur dhe funksionen ende mire.

734 total views, 0 today

358A41AF-EB2F-4940-A0D1-355E4A918C06

€220

Aparat i dëgjimit Oticon

Aparati i dëgjimit eshte ne gjendje te rregullt nuk eshte i perdorur shume.

673 total views, 0 today

20230101_223502_copy_853x639

€0

Biciklet, Monopat

Cmimi sipas marrveshjes

282 total views, 0 today

71ZBDc1daYL

€42

Call Of Duty Modern Warfare

Shitet Call of Duty Modern Warfare. Eshte ne nje cmim shume me te lire nga cdo dyqan tjeter. Brand New 10/10

140 total views, 0 today

20221220_205944

€150

Laptop Lenovo G50-70 8GB RAM

Shitet Laptopi ne gjendje te rregullt, baterine e mbane diku 30min. Lenovo G50-70 CPU: i5 4210u RAM: 8GB DDR3 GPU: AMD Radeon 8500m, 2GB dedicated […]

186 total views, 0 today

IMG_20221211_172310

€650

Gaming Pc MSI

Shitet gaming Pc MSi 8 muaj i përdorur Sapphire RX 6700 XT 12GB GDDR6 NITRO + Msi b450 gaming plis Corsair rm750 Cmimi 650€

224 total views, 0 today

507A0230-3475-4292-865A-C0223FFD550E

€20

Shiten llusterat 20 e copa

Shiten llustera 20 e copa

404 total views, 0 today

2E0CECE0-BB85-4FDA-8148-9F621917FE77

€20

Shiten lustera

Shiten llustera 20 e copa te ardhur nga ch te pa perdorura te ti jan

332 total views, 0 today

inbound467093750650120065

€1

Shiten

Shiten laptopat: Laptopat jan ne gjendje perfekte pa asnje grrithe. Hp pavilon: 4gb ram, 500gb hardisk, dual 2 x 1.87Ghz, 15.6 inc Lcd Led Adapter […]

279 total views, 0 today

EBBB2D93-BEF9-4D8F-8B4B-3F4D77FE83E2

€1

Shitet PhotoAparati professional

Shitet Photoaparati professional Canon Mark II Posedon dy objektiva nje blitz

365 total views, 0 today

DB0BD319-28A9-4989-AB97-F6388F961300

€1

Shitet pllaka gaming Asus republif of gamers me procesor i7 dhe cooler be q...

Shitet pllaka gaming Asus republif of gamers me procesor i7 dhe cooler be quiet Rampage IV formula dhe gjithashtu kartela gtx960 2gb 0621072936

436 total views, 0 today

0F6F0ED8-DFDA-4AFE-BF09-0172E88664F0

€85

ALIENWARE 310H NDËGJUSE GAMING

Ndëgjuese Alienware të ndertuara per Gaming Gati aspak të perdorura. Arsyeja e shitjes blerje tjetër.

287 total views, 0 today

uefa iptv e fundit

€65

iptv

iptv kanale nga mbar bota me super kualitet

313 total views, 0 today

Screenshot_20220627-151413_Gallery

€320

Samsung a53 5g 128 gb / 8gb RAM

Samsung a53 128 gb me 8gb ram i blere para 3 jave me cmim 410 eu garancion 1 vjeqar 0628274575

265 total views, 0 today

Samsung-Galaxy-A50s-500x500

€200

Shitet Samsung a50s

Camera mbrapa 48MP + 8MP + 5MP Selfi camera 32MP Ram 4gb Memory 128gb Është i ruajtur ngjyrë e bardhë Per kontakt +381638398806

652 total views, 2 today

big-25903335_5c13bf40123852-74717586PLO02721_v

€80

B360-A PRO

shitet pllaka ne gjendje te rregullte

357 total views, 0 today

Page 1 of 271 2 3 27

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas