Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Hapsir afariste (17)

IMG_4897

€111

prone

shitet yrti me hapsire afariste i cili posedon 907 m2 me lokacion ne presheve, rruges kryesore 15 nentori perkatesisht perball eny lux. vendi posedon objekt […]

249 total views, 0 today

1

€1

Ferma Ternoc

Ferma në Tërnoc Jepet me Qera ose Shitet, e cila plotson kushtet optimale për punën përkatse.Cmimi sipas marreveshjes Nr. Kontakti +381629638971  ( viber )

2087 total views, 0 today

10DF875F-14DD-41A1-BC0E-909CF01E4BAB

€1

Jipet lokali me qira

Jipet lokali me qira, i sapo perfunduar lokali gjindet tek golden palace 3 ka 36 metra katror 9×4 per info: 0621072936

492 total views, 0 today

DD5CB3A2-F246-4670-97A4-3D08455CFDB8

€1

Shitet lokali

SHITET LOKALI ME SIPERFAQE 100 M2 ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ME LIST POSEDUESE  BARTJA TE NOTERI MENJEHER PRES BLERES SERIOZ  

1286 total views, 0 today

81091654_1416319281854412_3896725039118024704_n

€1

Jipet lokali me qira në qendër të Preshevës!

Lokali posedon 220 m2 përdhes, gjithashtu edhe 220 m2 bodrum! Për më shum informata rreth lokalit na kontaktoni: +381628337858

1435 total views, 0 today

02

€125,000

shitet lokali prishtine ne qender te billclinton ne rruge kryseore m30kfadr...

te interesuarit ne menyre serioze posedon gjitha dokomentet ne menyr te rregullt

884 total views, 0 today

IMG_6094

€199

Shiten dyer te blindume , me dimenzione 150×205 dyert jan Te reja

Shiten dyert e blinduara me dimenzione 150×205

1117 total views, 0 today

664303_625791247486883_1169215759_o

€0

Shitet hoteli “Dy Motrat” në Preshevë

Shitet hoteli “Dy Motrat” në Preshevë në rrugen regjionale Çukarkë-Preshevë. Objekti posedon: Podrum- Perdhesa e cila shfrytezohet Sallon dasmash, ndersa kater tjera funksionojne si Hoteleri. […]

2925 total views, 0 today

Screenshot_20180825-140102_Gallery

€0

Jepet lokali me qira

Jepet lokali me qira, ne qender te Bujanocit, i pershtatshem per aktivitet afarsit!

1678 total views, 0 today

Brand-New-GTX-1080-Ti-11GB-Video (1)

€500

Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 Ti Xtreme Edition 11G Video Card

CyberPowerPC – Gamer Supreme VR Desktop – Intel Core i7-7700K – 16GB Memory – NVIDIA GeForce GTX 1060 – 3TB Hard Drive MSI GTX 1080Ti […]

1011 total views, 0 today

CFD83F12-325D-474A-A9AB-4B0D169DFF5F

€0

Shitet banesa

Shitet banesa me 111.3 me katror preshev per me shum info. Nr 0628372197

1950 total views, 0 today

G6nNx-oe

€0

VAJIN E DUHUR PER MAKINEN TUAJ.

VAJI POPULLOR “EUROL” NGA HOLANDA TANI EDHE NE BALLKAN. MBI 40 VITE PERVOJE PUNE KOMPANIA HOLANDEZE “EUROL ” ME CILESI DHE KUALITET SHUM TE LARTE […]

8603 total views, 0 today

2a

€0

Shitet lokali ne Prishtine, tek sheshi nene tereza

Lokali gjindet ne prishtine dhe eshte ne pozite shum te mire per te zhvilluar biznes , eshte afer sheshit nene tereza dhe skenderbeu

2246 total views, 0 today

20171102_125529

€800

Agregat

Agregat diesel 10 KW monofaz dhe trofaz i ri pa perdor

1734 total views, 0 today

1

€1

Shitet lokali

Lokal në Shitje 56 m2 me të ardhura vjetore 3600 euro. Lokali gjindet në kompleksin e banesave Vlora Comm, ka qasje në 2 anë.

1866 total views, 1 today

20111008-01

€555

Njoftim i rëndësishëm në kredi

Njoftim i rëndësishëm në kredi Regjistrohu tani për të marrë një të vërtetë të kredisë ofron konkurrues! online për para-kualifikim është i lirë dhe nuk […]

1071 total views, 0 today

IMG_2377

€400

Shiten alu felgat

Alu felgat ne shitja 17.coll qmimin sipas marveshjes na kontaktoni 0631517451

947 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas