Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Laptop (49)

IMG_9542

€170

laptop HP 15.6 AMD i ri

Shes loptopin e ri, e kam bler ne gjirafa50 15.6 inch 128 gb ssd AMD radeon graphics

277 total views, 0 today

20221220_205944

€150

Laptop Lenovo G50-70 8GB RAM

Shitet Laptopi ne gjendje te rregullt, baterine e mbane diku 30min. Lenovo G50-70 CPU: i5 4210u RAM: 8GB DDR3 GPU: AMD Radeon 8500m, 2GB dedicated […]

400 total views, 0 today

inbound467093750650120065

€1

Shiten

Shiten laptopat: Laptopat jan ne gjendje perfekte pa asnje grrithe. Hp pavilon: 4gb ram, 500gb hardisk, dual 2 x 1.87Ghz, 15.6 inc Lcd Led Adapter […]

374 total views, 0 today

0

€320

Shitet HP ProBook 470 G1 17.3 Inch.

Shitet Laptopi HP ProBook 470 G1 17.3 Inch. Intel Core i5-4200M 4x 2.5 GHz 8GB Ram 700 Gb HDD Me dy grafika 2 GB Grafika […]

529 total views, 0 today

IMG_7761

€100

Shitet lloptopi

Lloptopi eshte ngjendje te rregullt, nuk e mbane baterine duhet te perdoret me adapter. Adapterin e ka origjinal.

1183 total views, 0 today

images (1)

€700

MacBook Pro Core i7 2.80 GHZ 15″ 16GB RAM 256GB SSD

i ri Apple MacBook Pro Core i7 2.80 GHZ 15″ 16GB RAM 256GB SSD me 1 vit garanci

787 total views, 1 today

701169-375x500

€40

Laptop Hp

SHITET laptop HP i3 . 2 procesor 2.4 ghz ram memorie 4gb hapsira hdd 320 gb ka opsionin mu hap me gisht (fingerprint ) bateria […]

1346 total views, 0 today

81868820_505681870299499_473005448388149248_o

€0

Acer Aspire F17

Per me shum Info Kontakt: Besnik.dzelili@live.com/WhatsApp/Viber

728 total views, 0 today

IMG_1226

€300

“Shitet Laptop Asus Hybrid” (nga Gjermania)

Cmimi i negociushem! Laptop vjen nga gjermania! Nuk eshte perdorur fare dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike! Arsyeja e shitjes eshte […]

1353 total views, 0 today

20190707_083540

€60

Shitet laptopi Hp mini 2140p

Shitet laptopi HP 2140p ne gjendje perfekte. Nr Tel. 0628537313

1047 total views, 1 today

54524850_159842194923868_6740757236118716416_n

€200

Hp ELITEBOOK 8560p i7 2620M 2.7 ghz GAMER

HP ELITEBOOK 8560p i7 2620M 2.7 ghz 4GB ram grafika GAMER bateri: 2-3 ore 15.6″ ekran , I rujtshem !

849 total views, 0 today

53781340_2254439244618513_4444156657223598080_n

€170

DELL LATITUDE i7 2.8ghz extra laptop

DELL LATITUDE E6410 i7 M640 2.8 ghz 4 Gb ram HDD 1 TB bateri: 2-3 ore 14.1″ ekran  

1236 total views, 1 today

6FEF1446-8200-46C1-9359-4D91A81CD615

€250

Macbook pro 15” core i7 6gb ram – Super cmim

Shitet Macbook Pro 15” macOS highSierra, ne gjendje perfekte, i ardhur nga zvicra. Kontakt: +381631516100 (Viber)

964 total views, 0 today

50125800_237177550535574_3803983101625892864_n

€270

Laptop DELL Inspiron 3537

Procesori:Intel Core i7-4500U -1.8GHz deri 3.0GHz Grafika:AMD Radeon HD 8850M-2GB DDR5 Hard disk: 1 TB Ram:8 GB DD3 Ekrani :15,6″ 1.366 x 768 Resolution LED   […]

1001 total views, 0 today

mac124

€800

FOR SALES : Brand New Apple MacBook Air 13.3

FOR SALES: Apple iphone,Ipad3 4G,Apple, MacBook, Samsung Supplier New Listing: Apple MacBook Air 13.3 Inch( 2015) Intel Core i5 1.6 GHz 4GB Ram 128GB SSD […]

802 total views, 1 today

IMG_2234

€0

laptop ACER

Laptopi eshte ne gjendje te rregullt,eshte i ardhur nga Zvicra. Posedon:Widows 10, office 2016, Sublime text 3,  Visual Studio, PhotoShop CS6 dhe disa programe tjera. […]

905 total views, 0 today

1

€200

Loptop HP I5 800GB

loptop HP I5 i ardhur nga CH ne gjendje te rregullt 1920x1080  800gb na contaktoni ne viber,whatsapp cmimi 210  euro nuk eshte qmimi fundit

1059 total views, 0 today

20180703_185713

€125

Laptop Acer aspire 5738Z

Laptop Acer Aspire ne gjendje te rregullt punon super i mungojn  2 tastiera  Ndryshe  krjet nrregull  me shum info + 49 157 898 00 357 […]

986 total views, 0 today

IMG_20180523_173955

€310

Toshiba intel Core i7 8gb ram Extra sikur i ri

Ne shitje Toshina i7 gjen. 3 Quad core cpu me 8 berthama 8gb ram 320gb hdd Intel hd 4000 grafik I ruajtur extra punon Mob […]

1872 total views, 0 today

IMG_20180506_174230

€135

Acer Aspire i3 i ardhur nga ch

Acer Aspire Laptop i ardhur nga ch. Intel core i3 cpu 4gb Ram, 320gb hdd, 15.6 inch Led nVidia Geforce 420m 1gb dedikum grafik. I […]

893 total views, 0 today

IMG_20180316_130141

€175

Laptop Toshiba i5 i ardhur nga Ch

Toshiba laptop i ardhur nga Ch. Intel Core i5 @ 4 x2.40ghz 4Gb Ram, 750Gb Hdd , 15.6 inch Led Hd I ruajtur mir, i […]

1193 total views, 0 today

15269825638201002377290

€100

Llaptop acer

Llaptopi eshte ne gjendje te rregullt eshte i ardhur nga gjermanija punon shum mirbatwrijen e man dikund 30-45min

951 total views, 0 today

1526981973338763611571

€120

Llaptop dhe tablet

Llaptop dhe tablet edhe i ardhur nga suedija punon ne gjendje te rregullt osht edhe llaptop edhe tablet qmimi i diskitieshem

1016 total views, 0 today

0898B8A7-9753-4B88-906C-90C3177AF296

€250

HP EliteBook 8440p -14inch- i7

HP EliteBook 8440p processor: Intel Core i7 620M @ 2.67GHz max turbo (3.33 GHz) RAM: 4.00 GB Operating System: Windows 10 Pro 64-bit Graphics adapter: […]

1153 total views, 0 today

20180318_110215

€140

llaptop

shes hp 15.6 incha ngjyra e zeze punon mire eshte me adapter edhe kuti baterija e mbar mire.4 giga ram 500 hard diski hd.vindovs 8 […]

1300 total views, 1 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Publiko Falas