Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

IMG_2817

€0

Shpallje Pune Administrate

Kerkojm puntor per administrate , ekonomist , menaxhim te diplomuar , dergoni CV tek Termopanglass@hotmail.com ose paraqituni personalishte.

477 total views, 13 today

507A0230-3475-4292-865A-C0223FFD550E

€20

Shiten llusterat 20 e copa

Shiten llustera 20 e copa

79 total views, 6 today

1

€1

Ferma Ternoc

Ferma në Tërnoc Jepet me Qera ose Shitet, e cila plotson kushtet optimale për punën përkatse.Cmimi sipas marreveshjes Nr. Kontakti +381629638971  ( viber )

1718 total views, 1 today

0-02-05-7cb18fe9d3a7357d377d5d5125604e30a1b7296490eb641fe08f4e250f29f68d_48c36c8ae5133dca

€0

Golf 6 Plus

Golf 6 Plus 2011 DSG Automatik 2.0 TDI Diesel 177 xxx km te kaluara Regjistrim deri me 27.08.2023 +383 44 82 48 48

46 total views, 1 today

IMG-20221115-WA0002

€2,000

shitje iventari

Shitet invetari per teras gjithsej 40 karrike dhe 10 tavolina me cmim te volitshem na kontaktoni 066144248

34 total views, 1 today

inbound763069915856138490

€5,800

Shitet Audi A3, 2.0, 2008

Shitet vetura Audi A3, 2.0, 2008, 103KW, 2150000km. Regjistrim deri me 5 Gusht 2023. Goma te reja 2022. Tel. 0648975255, 0637894880

123 total views, 3 today

35A47F13-A970-466D-B06D-409CA6DB5DF6

€8,300

Shitet Audi A4 2.0 TDI

Audi A4 2.0 TDI 105 KW. Viti i prodhimit 2008. Regjistrimi i pare 2010. 235000KM. Regjistrim ka deri me 31.08.2023. Te gjitha serviset i ka […]

193 total views, 6 today

20221110_124947

€2,850

Golf 4 2002

Shitet golf 4 2002 96 kw stage 1 amortizera me gvint Serviset e kryme me rregull gumat tigar t’reja radio android+ kamer mbrapa Regjistrim deri […]

34 total views, 1 today

639111_test_ls

€1

Shitet shtepija ne PRESHEV

Shitet shtepia ne rrugen Ivo lola Ribar nr.2 ne Preshev.Shtepia osht e ndertyme ne vitin 2004 dhe posedon gjith dokumentat.Shtepia posedon kanalizime dhe uje,per informatat […]

35 total views, 1 today

Screenshot_20221017-214249_Maps

€450,000

Shes toke

EXKLUZIVNA PARCELA PREŠEVO Prodajem exkluzivnu parcelu, gradsko gradjevinsko zemljiste površine 11288kvm -113ari na najboljoj lokaciji u gradu, na samom ulazu u Preševo, na magistralnom putu […]

59 total views, 1 today

inbound6518216003395098843

€1,200

Opel Astra G

Shitet opel astra G

35 total views, 2 today

7C253E7D-AD61-406E-ADB7-46CBE22FC482

€7,950

Passat CC 2.0 TDI

Passat CC 2.0 TDI 103 KW Viti 2008 Cmimi 7950€ Kilometra 310500 Klime automatike Liber te servisit Karriket gjysem likur Karriket me nxemje Senzor para […]

19 total views, 1 today

6940461A-AFC6-413E-A7AD-B8EF1383E3B9

€0

Vento 1.8

Shitet vw Vento 1.8 Viti 1994 Benzin/Plin per te cmimin dhe te dhena tjera ne privat tel 069660312

34 total views, 1 today

546724-500x281

€800

Shes Nr. te Telenorit per Firma dhe privat

Shes Nr. te Telenorit Kartice. Per Firma ose Privat Numre Eshe i Rradhe, Dhe i renditur mir ket e kam ble qe 12 Vite ka […]

62 total views, 1 today

54730478_802305996793451_2399512139950718976_n

€120

Fellne BMW 205 55 16

Shiten vetem Fellnet per BMW 205 55 16 cmimi 120e kontak viber

1641 total views, 1 today

1

€1

Shitet Toka Bujanoc

Shitet mbi 3000m2 toke ne rrugen kryesore Bujanoc-Turi(rr.Gjilanit) perkatsisht perball sallonit Beauty Center apo ngjitur me Hotel Rozafa Toka sherben per cdo lloj aktiviteti Per […]

3187 total views, 3 today

20221017_151110

€295,000

Shes kompleks ekskluziv ne qender te Presheves Dimitrija Tucovica 13 dhe 15...

Shes kompleks ekskluziv ne qender te Presheves Dimitrija Tucovica 13 dhe 15 Pronari 1/1 I regjistruar, pa tarifa dhe shënime Shitje direkte pa ndërmjetës Kompleksi […]

95 total views, 1 today

IMG_20221002_184201_225

€250

Prodaje-Shiten 4 Guma 205/55/16 M+S Guma+Felge za Mercedes E Klasa

Prodaje-Shiten 4 Guma Riken 205/55/16 M+S Guma+Felge za Mercedes E Klasa 250 euro. Vetëm-Samo Guma 150 euro.

59 total views, 1 today

20221017_151110_resized

€295,000

Shes kompleksin ekskluziv të shtëpive në qendër të Preshevës

Prodajem exkluzivni kompleks u centru Preševa .na adresi Dimitrija Tucovića 13 i 15 Vlasnik 1/1 Uknjiženo, bez terata i zabeležbi  Direktna prodaja bez posrednika  Kompleks […]

62 total views, 1 today

B7B55591-4A80-44B7-9038-4C8CB9663B4B

€1,050

Apartamente ne shitje 1+1 2+1

Shiten apartamente 1+1;2+1 me siperfaqe të ndryshme duke filluar nga 60 m² në 108m².Apartamente të disponueshme nga kati i 2-te në të 11-tin.Aktualisht pallati është […]

75 total views, 1 today

3EDD6316-D16E-4C7D-8CCA-242D00CE8763

€500

Kotlla Alfa

Shitet Kotlla nje vit e perdorur

81 total views, 3 today

20220615_142118

€500

SHITET DHOMA E FJETJES – (500eur)

SHITET DHOMA E FJETES Mobiljet jane shume pak te perdorura. Dusheku pak i perdorur. Thuajse krejt te reja. Jane edhe dy rafta me nga dy […]

95 total views, 1 today

viber_slika_2021-10-13_21-31-46-113

€50,000

Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit viti i ndrtimit 1978

Prodajem stari stan od 55,54m2 na suncanom bregu ,otkupljen je i privatno je vlasnistvo,mi smo jedini i prvi vlasnici stana,stan je dobijen 1978god. i uz […]

110 total views, 9 today

1

€2,650

VW Polo 1.4 TDI

VW Polo 1.4 TDI dizel me harxhime shumë të vogla. Vetura posedon: Klima Goma të reja Alu fellne i regjistruar deri 01.04.2023 Në gjendje perfekte. […]

427 total views, 2 today

1

€12,000

Volvo XC 90 D5 viti 07.2011 Diezel

Volvo XC90 D5 2.4 Dizel nga Zvicera (e pa Doganuar) Posedon: Automat Diesel Tempomat Senzora për këndin e vdekur Parksenzora Bluetooth USB 7 ulëse Lëkurë […]

80 total views, 1 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas