Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Banesa (201)

10

€44,000

Banes 3-dhomshe te kompleksi VLORA-COMM, Preshev

Banesa esht te kompleksi VLORA-COMM -Blloku i nderteses C -3-dhoma + depo -Kati 5 (pa Ashensor) -ca. 67 m2 -Salloni i hapur me kuzhin dhe […]

317 total views, 0 today

20231230_083111

€1

Shitet banesa

Banesa Presheva Towers Kati 1   85m2 Sallon me Kuzhine 2Dhoma gjumi 1 Banjo+ WC 1 Shpajz 1 Ballkon 1 Podrum Banesa osht e mobiluar […]

1264 total views, 0 today

IMG-740389675414b7c51c31c850b9058495-V

€0

Shitet banese ne rrugen Ramiz Sadiku, Preshevë

Shitet banesa me sipërfaqe neto 65 metër katrorë. Banesa është në katin e dytë dhe gjendet në rrugën Ramiz Sadiku, nr. 38 (në ndërtesën ku […]

282 total views, 2 today

received_2504349539736225

€0

Shitet Banesa në qendër të Preshevës

Banesa ka 50m2 , cmimi sipas marreveshjes.

1026 total views, 0 today

IMG-cbcf0b62f0882fca23611af96625f688-V

€0

Banesa 65 m2 ne rrugen Ramiz Sadiku (Preshevë) ne shitje

Shitet banesa me sipërfaqe neto 65 metër katrorë. Banesa është në katin e dytë dhe gjendet në rrugën Ramiz Sadiku, nr. 38 (në ndërtesën ku […]

1361 total views, 0 today

B881DE0C-C692-40F0-9EB0-CAFD6BBD4ADA

€60,000

Banesa ne shitje

Banesa ne shitje Korridor, sallon i hapur me kuzhine, dy dhoma te fjetjes Banjo me dush kabine, dy ballkona Nxemja me rrymë, klima inventer Me […]

750 total views, 0 today

IMG-740389675414b7c51c31c850b9058495-V

€0

Shitet banesa 65 m2 ne rrugen Ramiz Sadiku, Preshevë

Shitet banesa me sipërfaqe neto 65 metër katrorë. Banesa është në katin e dytë dhe gjendet në rrugën Ramiz Sadiku, nr. 38 (në ndërtesën ku […]

384 total views, 0 today

IMG-20230213-WA0009

€0

Kerkoj Banes per te ble ne qytetin Presheve deri 80qm

Banes ne presheve

297 total views, 0 today

viber_slika_2021-10-13_21-31-46-113

€50,000

Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit viti i ndrtimit 1978

Prodajem stari stan od 55,54m2 na suncanom bregu ,otkupljen je i privatno je vlasnistvo,mi smo jedini i prvi vlasnici stana,stan je dobijen 1978god. i uz […]

590 total views, 0 today

Screenshot_20221004-135901_Gallery

€0

Jepet me qera

jepet me qera banesa në Ulpian në Prishtin.Banesa është përdhes dhe posedon 2 dhoma,gjendet te spitali te Golden hoteli apo përball interexit te rrethi

765 total views, 0 today

20160527_141316

€27,900

Shes Banesen 2 Dhomshe ne Bujanoc

Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Bujanoc Banesa Ka Salon me Kuzhin moderne prej Granit tavolin buke Granit me 4 karrika Banjo me dritare , dhom […]

3555 total views, 0 today

20210429_130130

€850

Shitet banesa ne Prishtinë

Banesa 94m2 në shitje afer ambasadës zvicerane, e gatshme për banim, kati përdhes (0). Renditja: * Qendrim Ditor me Kuzhinë * 2 Dhoma Gjumi * […]

543 total views, 0 today

€33,000

Shitet banesa ne Gjilan me super çmim

Shitet banesa qe gjindet ne Gjilan, lagja Kamink. Banesa eshte 77m2, nderrtim i meparshem ku nuk perfshihen siperfaqet e murreve e ballkonit. Banesa me matje […]

1663 total views, 0 today

412dd8e1-c2a7-4ac0-bffd-281cc08cec3a

€310,000

GODINE NE SHITJE 4-KATESHE NE DURRES!

Mundesi e persosur Investimi! Godine ne shitje ne nje nga zonat me te preferuar, ne Durres shume prane plazhit. Ka siperfaqe totale 533 m2, e […]

908 total views, 0 today

20210429_130130

€900

Shitet banesa ne Prishtine afer ambasades zvicerane

Shitet banesa ne Prishtine, banesa gjindet afer ambasades zvicerane, ka siperfaqe prej 94 metra katror, kati perdhes (0) me terase te perbashket. Banesa eshte afer […]

957 total views, 0 today

Urgjent!!!

€100,200

Kerkoj banese me qera

Kerkoj banese ne qytetin e presheves qe do te shfrytezohet  si hapsire pune (zyre) Kerkesat: E mobiluar 2 dhoma gjumi Cmimi- 100 deri 200   […]

561 total views, 0 today

IMG-20201202-WA0009

€600

Shitet banesa

Shitet banesa tek Esa Center ne qender te Presheves. Objekti eshte perball postes. Posedon 101.1 m2 ne katin e 5. Ka 3 dhoma te gjumit, […]

2085 total views, 0 today

Screenshot_20200116-192207_WhatsApp[1]

€46,000

#BANESA 67 m2 netto NE SHITJE FUSHEKOSOVE

Shitet  banesa 67 m2 netto ne katin 5 ne FusheKosove tek ndertesat e Tregtis, Banesa eshte e gatshme per banim , e mobiluar. Kompleksi Apollonia […]

1147 total views, 0 today

1

€0

Shitet banesa 3 dhomshe 107 m2 te Swiss Residence

Shitet banesa 3 dhomshe me 107 metra katror tek Swiss Residence. Per me shum info +41764321690 viber apo whatsapp

1668 total views, 0 today

74166641_425924094979100_4066360832672399360_n

€795

Shitet banesa ne Prishtine

Shitet banesa ne Mat – afer rruges B Permbajtja: 59.13 metra katror 1. Qendrim Ditor 2. Kuzhine dhe Tryezari 3.Dhome e fjetjes 4.Korridor 5. Banjo […]

929 total views, 0 today

631238-500x333

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojm per Shitje;Banesen 135m2 ne katin e 3 te Banimit në Objektin Afaristo Banesorë Golden Palace-3 […]

937 total views, 0 today

IMG_20190705_192235

€50,000

Shitet banesa 102 m2 ndertim i ri

Banesat ne shitje fushe kosove te gjitha ndertime te reja

1424 total views, 0 today

631238-500x333

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojm per Shitje;Banesen 135m2 ne katin e 3 te Banimit në Objektin Afaristo Banesorë Golden Palace-3 […]

709 total views, 0 today

631238-500x333

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojm per Shitje;Banesen 135m2 ne katin e 3 te Banimit në Objektin Afaristo Banesorë Golden Palace-3 […]

697 total views, 0 today

558950-500x333 (1)

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojm per Shitje;Banesen 135m2 ne katin e 3 te Banimit në Objektin Afaristo Banesorë Golden Palace-3 […]

776 total views, 0 today

Page 1 of 91 2 3 9

Sponsored Links

Publiko Falas