Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Telefona celular (290)

1

€200

Samsung S20 128GB i Zi

Shes Samsung S20 128 GB Dual Sim + SD Kart e Mundur i Ardhur nga Zvicrra Original Paketa dhe Kuponi Fiskal.. po e ka jnjë […]

14 total views, 2 today

20230228_173409

€440

Samsung S22 128GB Ri Flak pa as nje Grrith

Shes Samsung S22 128 GB Dual Sim i ardhur nga Zvivrra i perdorur vetem 6 muaj në Gjendje Perfekt pa As një Grrith i rujtun […]

20 total views, 2 today

1

€200

Samsung S20 128GB i zi

Shes Samsung S20 128 GB Dual Sim i ardhur nga Zvicrra në Gjendje Perfekte e ka ni kris në Xham por Dysplay është ne gjendje […]

181 total views, 0 today

1

€440

Samsung S22 128GB Ri Flak pa as nje Grrith

Shes Samsung S22 128GB veq 6 Muaj i perdorur i ardhur nga Zvicrra. Telefoni në gjendje Perfekt  edhe  as nje Grrith se ka    tan […]

133 total views, 0 today

C71AD015-5FE4-48AD-B91B-AA9B470A9D56

€160

Iphone 7 Plus

Telefoni eshte ne gjendje te rregullt eshte i perdorur dhe funksionen ende mire.

736 total views, 2 today

Screenshot_20220627-151413_Gallery

€320

Samsung a53 5g 128 gb / 8gb RAM

Samsung a53 128 gb me 8gb ram i blere para 3 jave me cmim 410 eu garancion 1 vjeqar 0628274575

265 total views, 0 today

Samsung-Galaxy-A50s-500x500

€200

Shitet Samsung a50s

Camera mbrapa 48MP + 8MP + 5MP Selfi camera 32MP Ram 4gb Memory 128gb Është i ruajtur ngjyrë e bardhë Per kontakt +381638398806

652 total views, 2 today

IMG-20220117-WA0004

€280

SHITET SAMSUNG GALAXY S10E

Shitet Telefoni Samsung Galaxy S10e ne gjendje perfekte shum pak i perdorur 128GB /6 Ram Me telefon vin 3 mbrojtse dhe adapteri Cmimi 280€ Nr […]

607 total views, 0 today

5F2C3C32-40FE-4058-8D31-F134849EA436

€400

Shitet Samsung Galaxy S20 8/128GB

Shitet Samsung Galaxy S20 8/128GB Shum Pak i Perdorur i Ardhur nga Austria

478 total views, 0 today

received_544316890004972

€180

Shitet Samsung Watch 2 42mm

Shitet Samsung Watch 2 42mm. Shume pak i perdorur Çmimi: 180€ Tel: 0637017566

321 total views, 0 today

IMG-20210728-WA0002

€0

Samsung A21s

Shes Samsung A21s eshte ne gjendje shum te mir cmimi sipas marveshjes

452 total views, 0 today

00A6ADD2-01A9-491C-A932-BFE18803BE76

€499

iPhone 11 pro

iPhone 11 pro gjithqka ok 90% baterin me ekran origjinal Telefoni gjendet ne kamenic dardane, ose bejme dergimin me post Tel viber + 383 49 […]

407 total views, 0 today

461E43AB-754A-482C-8F31-073772DE50DE

€0

Shitet iphone 7

Shitet iphone 7 32Gb ne gjendje shum te mire 0628150470

883 total views, 0 today

20210412_174258

€30

Shes Samsung A20

Shes Samsung A20 ekranin e ka te prishur

546 total views, 0 today

P8 Pro

€45

Shiten 2 telefona

Huawei P8 PRO, cmimi 45 EUR Display 5.20-inch (1080×1920) Processor HiSilicon Kirin Kirin 935 Kamera perparme 8MP Kamera mbrapa 13MP RAM 3GB Memorie 64GB Kapaciteti […]

665 total views, 0 today

IMG_20210105_105827

€110

Shes Samsung J8 3/32

Shitet Samsung J8, 6 inch, 2 kartela, 8 procesora, 3gb ram, 32gb memorje. 2 Kamera 16mpx, ka fatrolle, ekrani pa gritha.

576 total views, 0 today

IMG_20210105_110017

€120

Shes Samsung A11 3/32 2020

Samsung A11, shum pak i perdorur, i Ri pa shenja perdorimi, vjen ne kuti me adapter dhe kabllo te mbushjes, ka edhe fatroll te gumes. […]

689 total views, 0 today

IMG_20201229_201245

€280

IPhone 8 64gb

Shum pak i perdorur me garancion edhe 16 muaj,bateria 100% 280€ fiks 0621559872

1017 total views, 0 today

€350

iPhone x urgjent

Shitet iphone x i ardhur nga 🇩🇪 Gjendja 10/10 Qmimi;350€ i diskutueshem +381621457190

670 total views, 0 today

iphone_7_32_plata_04_ad_l

€180

iPhone 7

iPhone 7 (Silver) 32GB +381691397259

525 total views, 0 today

Screenshot_20201122-173816_tuttich-01

€230

Samsung Galaxy Note 8

shitet Samsung Galaxy note 8. nuk ka grritha anash . as nxham (gjithmon i mbajtur me fatroll) e ka lapsin orginal S-PEN 64gb memorje – […]

690 total views, 0 today

IMG_20201024_161612

€260

iPhone 8.

iPhone 8 ne gjendje perfekte I punojnë krejt funksionet, i sjellur nga Suedia 260 Euro 0621167472

557 total views, 0 today

IMG_20201025_124744

€260

iPhone 7 Plua

iPhone 7 Plus Shume i ruajtur iOS 14.1 I punojnë krejt funksionet perfekt. 260 Euro 0621167472

523 total views, 1 today

6DE6D848-9165-41D6-8BFE-B04F658E3AF5

€90

Kerkoj iphone 7+ me iCloud ne gjendje të rregullt

Kerkoj iphone 7+ me iCloud te jete ne gjendje te rregullt Mob.0621457190

512 total views, 0 today

images (3)

€500

iPhone XS Max 256GB

i ri iPhone XS Max 256GB me 1 vit garanci

500 total views, 0 today

Page 1 of 121 2 3 12

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas