Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Autopjesë dhe Paisje (251)

IMG_8753

€330

Fellga + Guma Pirelli 17 5×112

Fellga + Guma Pirelli 17 5×112 Ne gjendje shum te mire, shiten me guma 215-55-17. Fellga originale te Volkswagen, bojn per golf, pasat… Çmimi 330€. […]

29 total views, 2 today

IMG_3418

€20

Shitet guma M+S

Shitet guma e dimrit 225/50/17 Sava (2019) Made in Germany 0621587669 viber

126 total views, 0 today

IMG_1822

€400

Fellne me goma te reja M+S 205/50R17

Shiten fellnet me goma te reja M+S 205/50R17 Te pershtatshme per VW Audi Skoda 5×112 Gomat jan te re reja te perdorura vetem nje sezon […]

240 total views, 1 today

IMG_1973

€7,500

Audi a4 2.0tdi B8

Auto u odlicnom stanju dovezen iz nemacku na tockove,ocarinjen

117 total views, 1 today

20230516_115734

€650

Motec MCR1

Shiten fellnet MOTEC MCR1 8J ET35 18″ 5X100&5X112, Race Wheels 8.8 kg

203 total views, 1 today

IMG_9114

€60

shiten shtopat

per bmw modeli 3 edhe per x3

185 total views, 0 today

20230417_172303

€70

Auto goma

Goma te veres 4 cope, 195/65/15 viti i prodhimit 2021

261 total views, 1 today

20230417_172303

€70

Auto goma

Goma te veres 4 cope, 195/65/15 viti i prodhimit 2021

278 total views, 1 today

20230417_172421

€70

Auto goma

Goma te veres 4 cope, 195/65/15 viti i prodhimit 2021.

570 total views, 2 today

20230417_172421

€70

Goma te veres 4 cope.

Goma te veres 4 cope, 195/65/15 viti i prodhimit 2021

283 total views, 1 today

20230331_122530

€90

Pjese per vetura

Fara per passat b5.5 viti 2002.

218 total views, 2 today

5AE87074-6C33-4DAF-8236-382ABD0B80EC

€100

Shten

Shten fellnet me guma 195/65/15 m+s Qmimi eshte fiks

213 total views, 0 today

IMG_20221002_184201_225

€250

Prodaje-Shiten 4 Guma 205/55/16 M+S Guma+Felge za Mercedes E Klasa

Prodaje-Shiten 4 Guma Riken 205/55/16 M+S Guma+Felge za Mercedes E Klasa 250 euro. Vetëm-Samo Guma 150 euro.

300 total views, 1 today

3F5C1F64-E01D-47EC-8CB1-FAF9C01705E9

€100

SHITEN GOMAT

SHITEN GOMAT 225/45 R17 M+S viti 2019

530 total views, 1 today

20220611_152344

€60

Shiten gomat e perdorura M+S

Shiten gomat e perdorura 205/55 R16 M+S

413 total views, 0 today

inbound1372861453225676771

€250

Fellna R15 4×100 8j

Fellnat jan ne gjendje shum te mir

419 total views, 1 today

531621D3-F57A-4F97-8D4E-F82ECA437FFA

€1

Shiten

Shiten felgat me gjith goma te veres Voltec barracuda t6 17zoll 5×120 +381621072936

464 total views, 1 today

Bremsenset audi vw

€100

Kushnicat e para diska dhe gurtnet AUDI VW Origjinal

Kushnicat jan te reja dhe jan prodhim gjerman ne foto mund ti shikoni se per cilet modele te veturav ju boin diskat nese doni ti […]

770 total views, 4 today

€600

Shiten Fellnet

Shiten Fellnet bashk me goma te veres per BMW 3, 225-40-18 Para kurse mbrapa 255-35-18. Vetem 5 muaj te perdorura dhe pa asnje demtim. Nr […]

804 total views, 0 today

IMG_20211012_171553

€1

Goma

Shiten gomat e dimrit 195-65-15

729 total views, 1 today

IMG_20210925_160645

€1

Goma

Shiten gomat e dimrit 4 copa 196-65-15

392 total views, 1 today

76A3C22B-4BEA-4DC4-A8D8-CE9C42574590

€400

Fellne 5×112

Felne 16 5×112 Audi.. Shkoda.. VW..Mercedes.. 5×112

673 total views, 1 today

216808876_268522635037054_3430947899482907528_n

€350

spirale dhe guma

1.shiten spiralwet sport per Audi A4 me cmim 150 euro 2.shiten fellnet 5-122/16 per mercedes,passat,golf,touran,shkoda etj,cmimi 230 euro

429 total views, 1 today

14C02AC9-85C2-41E1-A122-D4B7A06E5C87

€100

Goma Michelin Primacy 245-40.19 dy copa

Michrli primacy 245-40-19 Viti prodhimit 2017 Me profil te mire

469 total views, 1 today

B1B2B838-56E2-4138-8A25-669A6E99D867

€80

Bmw 525 E61 vitit 2008 Pumpa ujit eshe rrypi i Dinames

Shitet pumpa e ujit rrypi dinames edhe rrypi i klimes Bmw 525xD jan kan te montume jan ne gjendje te mire

782 total views, 1 today

Page 1 of 111 2 3 11

Sponsored Links

Publiko Falas