Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Per femije (18)

E85C4CC6-F4EE-4ED8-B471-D797A96F580E

€1

Krevet per fmi +381631660037

Thirr per ma shum info

79 total views, 0 today

E9DAAF80-956B-48A3-A10A-EDBE02478445

€50

Karrocë për femijë

Karroce per femije

278 total views, 0 today

received_2549441015085476

€1

Kolica per femije

Jipet falas kolica per femije po ashtu edhe rroba per nga mosha 0 deri 2 vjet,te interesuarit ne numer tel. Mob: 063 333 856 Lokacioni: […]

643 total views, 0 today

FC8475D3-DBB2-441A-A48A-E9A6466018E4

€45

Shitet

Shitet 50€ shume pak e perdorur

405 total views, 0 today

IMG_20200515_150913

€1

Rroba per femije

Rroba per femije( djem) mosha 9-12 muaj Falas

978 total views, 0 today

IMG_20191120_093458

€20

Tavolin +2karriga

Jane shume komode dhe per femije te vegjel

885 total views, 0 today

Screenshot_20190905-182506_Chrome

€0

Kujdestare serioze

me vynet ni kujdestare e moshuar per 2 femi te mi, 1.5vjet dhe 6vjet. djsli 6 vjecar esht ne shkoll, e duhet me qu dhe […]

1111 total views, 0 today

9A0DCBCB-5A5C-4920-B040-ECBC3F86632F

€800

Kerkoj babysitter

Kerkoj nje babysitter per dy vajza 3vjet dhe 4 muj mbi moshen 40 vjeqare prej dates 7.06.2019 ju lutem te lajm vetem ato qe kan […]

1149 total views, 0 today

80156DE2-0E89-4A9E-BF17-C97EE3DF34A9

€500

Kerkoj kujdestare per femij ne zvicer

Jam duke kerkuar nje kujdestare per djalin tim 8 muajsh. Esht urgjent rroga 500CHF ne muj, udhetimi pguhet prej neve ju lutem me kontaktoni

2014 total views, 0 today

D943_244_196_1200

€0

Babysister

Kërkohet një grua për mbikqyrjen e fëmijëve në Zvicër në kantonin e Lucernit , kushtet jan këto ; Ushqimi , fjetja , udhtimi gratis per […]

924 total views, 0 today

174160D6-D070-49AC-8957-430F21F56516

€500

Kerkoj Babysitter per ne Zvicerr

Kerkoj ni babysitter per djalin tim 2 vjet Ne kanton Bern prej dates 15.2.2019 tina_tina_87@hotmail.com

893 total views, 0 today

breshk

€1,400

Breshk me ndriçim yjesh loder

Breshkë me yje është me të vërtetë dhuratë origjinale për të vegjlit tuaj! Ka 4 melodi të ndryshme një qiell,mur,tavan të ndritshëm me yje,me katër […]

1217 total views, 1 today

WP_20180126_17_21_13_Pro

€0

Krevet per fmi dhe Dubak

nuk me nevojitet . shum e mir eshte e pershtatshme 5300 dinar

1640 total views, 0 today

IMG_3783

€170

Jipet banesa me qera ne Fushe Kosove

Banesa ka 3 dhoma+kuzhina(73 katror).Eshte e gatshme per banim.

5138 total views, 0 today

IMG_3282

€170

Jipet banesa me qira

Banesa posedon 3 dhoma e mobilume

1525 total views, 0 today

20160609_151322

€120

Motor me akumulatorë për fëmijë

Shitet Motori me akumulatorë për fëmijë,është i ardhur nga Gjermania,është në gjendje perfekte Për më shumë info në nr.telefonit

1998 total views, 0 today

image-0-02-05-11d9aff606c0e27ddc77b913ed918989671a239209fcf962ff28de1a2cb25871-V

€20

Mbajtse

Osht pa perdor per fmi deri ne 3 vjet

1416 total views, 0 today

image-0-02-05-2b9e64cc73d30e7da53aeadc924a9ec5c981f1b80bfbe38003e987a9d3785beb-V

€15

Ulse per fmi

Ulse per fmi prej ch jan

1930 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas