Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Shtepi (140)

Screenshot_20230525_180215_Chrome

€1

Shitet shtepija

Shitet shtepia ne rrugen Ivo Lola Ribar nr 2 ne Presheve afer njesitit te faturimit te shperndarjes se energjise elektrike e ndertuar ne vitin 2005 […]

65 total views, 1 today

CED922BD-DF9F-40DB-90FE-11E719586830

€178,000

Shitet shtëpia

Shitet shtëpia me mbi 340m2 banimi,me 2 garazhe nën toksore dhe bodrume dhe 2 lokale komerciale. Për me shumë informacione mos hezitoni të me kontaktoni.

642 total views, 1 today

Screenshot_20230329_211155_OneDrive

€10

Shitet shtepia

SHITET shtepia ne rrugen Ivo lola Ribar nr.2 ne preshev afer distribucioni ku paguhet rryma.Shtepia osht e ndertume ne vitin 2005 dhe osht 2 katesh […]

160 total views, 0 today

CBE4F307-5340-49F3-BDEA-E5D3E5D11A62

€0

Shitet shtepia ne Presheve

Shtepia eshte dy kateshe dhe shume e kompletuar, gjithsej oborri ka 472m , eshte ne pozicion shume te favorshum ne mes te qytetit .ne 100 […]

2501 total views, 0 today

20221017_151110

€295,000

Shes kompleks ekskluziv ne qender te Presheves Dimitrija Tucovica 13 dhe 15...

Shes kompleks ekskluziv ne qender te Presheves Dimitrija Tucovica 13 dhe 15 Pronari 1/1 I regjistruar, pa tarifa dhe shënime Shitje direkte pa ndërmjetës Kompleksi […]

324 total views, 2 today

20221017_151110_resized

€295,000

Shes kompleksin ekskluziv të shtëpive në qendër të Preshevës

Prodajem exkluzivni kompleks u centru Preševa .na adresi Dimitrija Tucovića 13 i 15 Vlasnik 1/1 Uknjiženo, bez terata i zabeležbi  Direktna prodaja bez posrednika  Kompleks […]

197 total views, 2 today

B7B55591-4A80-44B7-9038-4C8CB9663B4B

€1,050

Apartamente ne shitje 1+1 2+1

Shiten apartamente 1+1;2+1 me siperfaqe të ndryshme duke filluar nga 60 m² në 108m².Apartamente të disponueshme nga kati i 2-te në të 11-tin.Aktualisht pallati është […]

321 total views, 0 today

da-li-mogu-da-kupim-stan-za-vreme-vanrednog-stanja

€1

ne shitja shtepia me qmimin e volitshem

Shitet shtepia me qmimin e volitshem ne rrugen ivo lola ribar nr.2 shtepia osht legalizume dhe me gjitha dokumentat e nevojitshme.Shtepia esht me 2-kat.per informat […]

832 total views, 0 today

5 (Custom)

€0

Shitet Shtëpia

Shitet Shtëpia në afërsi të Objektit TV Spektri Posedon 2 Hyrje Komplet – 𝟕𝟐𝟎𝐦² Shtëpia për Banim – 𝟑 𝐊𝐚𝐭𝗲𝐬𝐡𝐞 Kontakt: +𝟑𝟖𝟏 𝟔𝟐 𝟒𝟎𝟒 𝟐𝟑𝟔

466 total views, 0 today

7A12F97D-3E03-44F9-B2E8-D2558503591D

€1

Shitet shtepia

Shitet shtepia ne rrugen e karposhit per info ne nr

227 total views, 0 today

20210624_172400

€1

Shitet shtepija (kuca na prodaju)

Në shitje është një ngastër dhe një shtëpi e ndërtimit më të ri të ndërtuar me material me cilësi të jashtëzakonshme, 50 m nga tregu […]

971 total views, 0 today

IMG-20200530-WA0000

€157,000

SHTEPIA 165 M2 / PRESHEV

Shitet shtepia ne Presheve ne rrugen 47 Save Kovacevic. Shtepia ka gjithesej 165 metra katerore dhe oborr 140 Metra katerore. Shtepia posedon ne katin e […]

1996 total views, 0 today

65827029_2294687867234850_3149353287405273088_n

€135,000

shitet shtepia ne hajvali komuna prishtin

Në Shitje Shtëpia 2 katëshe në Hajvali. Posedonn: •180m2, •5 Ari Truall, •Sallon, •Kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •Koridor, •Banjo, •Ballkon, •Garazhë, •Dy podrume. Çmimi 135.000€ […]

1746 total views, 0 today

601025-500x297

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek […]

816 total views, 0 today

938907-500x297

€1

TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek […]

700 total views, 0 today

IMG_0877

€160,000

Shtëpi për shitje me sipërfaqe prej 2200m² pranë është stacioni i trenit

Shtëpi për shitje me sipërfaqe prej 2200m² pranë është stacioni i trenit në rrugën kryesore në qendër të Preshevës, shtëpitë dhe toka janë të vendosura në […]

2623 total views, 0 today

CE02F093-47CC-489A-A4CC-E9FAD2539694

€1

Shtepite ne shitje

Shiten dy shtepi te njejta , shtepite i plotesojne te gjitha kushtet per jetese , te uranizuara , posedojne çertifikate pronesie , posedon infrastruktur te […]

1205 total views, 0 today

20190716_141911

€1

Troje Shtëpi Banesa Lokale

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFROJMË PËR SHITJE TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofron per Shitje; Shtëpinë Extra Moderne me këtë renditje; 1-Sallon Kuzhinë Extra Moderne 3-Dhoma te Fjetjes […]

978 total views, 0 today

52323732_314480596078196_3721620279022059520_n

€1

OFROJME PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek […]

719 total views, 0 today

52323732_314480596078196_3721620279022059520_n

€1

OFROJME PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek […]

599 total views, 0 today

€1

TROJE SHTEPI BANESA LOKALE

Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek Objekti i Fakultetit te Novi Pazarit Dega ne Presheve […]

650 total views, 0 today

FB_IMG_1561296124339

€1

? Shtëpia 110 m2 dhe ? Toka 629 m2

SHITET SHTËPIA DHE TOKA Organizimi: ? Shtëpia 110 m2 ? Toka 629 m2 Certifikate Pronesie (tapi) Vendi ndodhet buzë rrugës kryesore (17 metra) Preshevë – […]

2104 total views, 0 today

FB_IMG_1561296124339

€0

? Shtëpia 110 m2 dhe ? Toka 629 m2

SHITET SHTËPIA DHE TOKA Organizimi: ? Shtëpia 110 m2 ? Toka 629 m2 Certifikate Pronesie (tapi) Vendi ndodhet buzë rrugës kryesore (17 metra) Preshevë – […]

2104 total views, 1 today

52323732_314480596078196_3721620279022059520_n

€1

TROJE SHTEPI BANESA LOKALE

Ofrojme per Shitje; Shtëpin posedon Banimi P+1,gjindet në Preshevë rruga e Vllezëri Frashëri (Llapinca e Re) Mbrapa godinës të Universitetit Internacional të Novi Pazarit dega […]

614 total views, 0 today

best

€1

Shitet shtepia

  Shitet shtëpia përballë Terminalit, ose mbrapa fabrikës FLUIDI. Është shtëpi e ndërtuar në vitin 2013, e përshtatshme për banim, ka kanalizim, shtëpia është e […]

1478 total views, 0 today

Page 1 of 61 2 3 6

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas