Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Material per ndertim (6)

6684D1A6-9A8C-455E-8C0C-B024F5739FFD

€0

Kadë per Banjo

Jap falas kete Kadë siq shihet ne Foto nese i vyn dikujt . Edhte e demontuar dhe gati per Transport . Te interesuarit munden mem […]

443 total views, 1 today

IMG_7303

€20

Shiten dritare te drurit

Shiten dritaret e drurit me çmime te volitshme Ejani shikojeni

979 total views, 0 today

IMG-132c9f493a1d4a5d5c97e1f889631642-V

€50

GURE DSKORUESE NATYRALE

Gure dekorues per zbukurimin e mjediseve te brendshme te shtepive,dhoma ndejes,paradhoma,oxhaqe,kuzhina,pjese sioas deshires ne dhome,koridor,shkalle si dhe zbukurime jashta shtepive me çmime te volitshme. Per […]

1961 total views, 0 today

IMG-132c9f493a1d4a5d5c97e1f889631642-V

€50

GURE NATYRAL DEKORUES

Gure dekorues per zbukurimin e mjediseve te brendshme te shtepive,dhoma ndejes,paradhoma,oxhaqe,kuzhina,pjese sioas deshires ne dhome,koridor,shkalle si dhe zbukurime jashta shtepive me çmime te volitshme. Per […]

1816 total views, 0 today

2017-11-04_17.59.56

€70

Prodhojm Dyer te dhomave te Hymjes me te gjitha masat

Prodhojm dyer te ndryshme Te dhomave Te hymjes Te banjos Te kuzhines Dritare Viber +37745982232

3361 total views, 0 today

IMG_0064

€250

Shitet motori STIHL 25

Shitet motorri STIHL i ardhur nga ch viti i prodhimit 2005

2589 total views, 1 today

Sponsored Links

Publiko Falas