Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Punë (64)

CB0F3209-9B68-4FFB-93DC-0EA2BECF2528

€1,000

Puntor per gjermani, Mjeshter zidar edhe ploq

Puntor Zidar Edhe per ploqa Pagesa e mir me dhom Vendi esht me gjermani kufi me zvicer Per ma shum Informata +4915238715715 Wahtsapp edhe Viber […]

86 total views, 0 today

Logo_Swiss_Seams_v2

€1

Offert Pune Grafik Designer (Adobe Ilustrator / inndesign /Photoshop )

Ofertë për punë në Grafik -Design Je Grafik Designer dhe e njeh Programin Adobe illustrator ? Për një projekt tonin KS/CH na duhen 2-3 Persona […]

283 total views, 0 today

DA2BD962-70F9-42EE-9A73-8B1E02D1A97B

€1,111,111

Kërkoj Automekanik

Kërkoj Automekanik në Gjermani me përvoj pune të jetë i moshës 30 vjeç e lartë. Të jetë serioz në punë dhe fleksibil. Banimin e ka […]

811 total views, 0 today

IMG_2817

€0

Shpallje Pune Administrate

Kerkojm puntor per administrate , ekonomist , menaxhim te diplomuar , dergoni CV tek Termopanglass@hotmail.com ose paraqituni personalishte.

753 total views, 0 today

B082D2FB-6DED-45CF-AA64-FA088D817ABF

€0

K O N K U R S

K O N K U R S Barnatore Laktovit shpallë konkurs për: -Farmaciste -Teknike të Farmacis të interesuarit mund të lajmrohen në këtë numër: 063412740 […]

179 total views, 0 today

neues-visa--1-

€2,200

Kerkoj 10 Punetor per Gjermani ; Pllaka, Moler, Kulm..etj

Kerkojm 10 Puntor ose grupe pune për te punuar në Gjermani ne renovimin e shtepive. Punesimi me vizë pune (me letra). Duhet te kesh caktuar […]

558 total views, 1 today

€1

agjent tregtar

MFB DISTRIBUTION NE PRESHEV KERKON AGJENG TE SHITJES NE TEREN (PUTNIK) KUSHTI TE KET PATENT SHOFER (LEJEN) TE INTERESUARIT LE TE LEJMROHEN NE MOB: 063 […]

297 total views, 0 today

277318960_701168681325830_46233325091293735_n

€0

Kamarier

Bowlingi në Preshevë këron një kamarier. Lokali është i vendosur në afërsi të xhamisë së Tasjan-it Na kontaktoni : 063 181 52 06 (ose ne […]

524 total views, 0 today

fliesen-verlegen-kosten

€2,000

Punë në Gjermani: Kerkojm Puntor te Pllakave, ( Pllakatarë, Pllakaxhi) me p...

Kerkojm Punetor ne Gjermani me pervoj  pune ne pllaka keramike (Pllaka per Banjo, Kuzhina..etj.). Njeh mir profesionin e shtrirjes se pllakave dhe ke termin ne […]

451 total views, 0 today

dpvvcOoe7lfYxyo

€2,000

Punë në Gjermani: Kerkojm Kulmpunues / “Kulmaxhi” me pervoj

Njeh mir profesionin e kulmpunuesit dhe ke termin ne Ambasaden Gjermane? Je i gjithanshem dhe punon edhe pun te tjera? Ather apliko per pun ne […]

448 total views, 0 today

dpvvcOoe7lfYxyo

€12

Punë në Gjermani: Kerkojm Kulmpunues / “Kulmaxhi” me pervoj

Njeh mir profesionin e kulmpunuesit dhe ke termin ne Ambasaden Gjermane? Je i gjithanshem dhe punon edhe pun te tjera? Ather apliko per pun ne […]

541 total views, 0 today

fsw

€1,000

Punetore Kuzhine ne Poloni

Pershendetje! Per nje projekt ne mbeshtetje te ushtrise amerikane ne Mielec, Poloni po kerkojme rreth 400 puntor kuzhine (kuzhinier, sherbyes ushqimi, pastrues). Kushtet: 1. Te […]

976 total views, 0 today

1c55ef42-3117-4025-a0a1-c9d36468f305

€0

Bowlingi i Preshevës kërkon 2 kamarier

Kërkojmë kamarier : Detyrat e pergjegjsite : Te siguroni nje standart te larte sherbimi ne bar/restorant. Te njihni produktet  menuse. Te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe […]

1929 total views, 0 today

schwarze Küche

€1

Kerkohet nje arkitekt

Kompania jone me vendndodhje ne zvicerr, Sibora AG Kerkon Arkitekt me pervoj pune. Arkitekti do jete ne home-office. Theksi kryesor do te jete designi i […]

436 total views, 0 today

babysitting-word-concepts-banner-babysitter-260nw-1331325620

€600

Kujdestare per femije

Kerkoj kujdestare per kujdesje te dy bebeve (Bineq) Kujdestarja do jet ndihmese e gjyshes se femijeve. Per te interesuaret nr i kontakti +41 76 298 […]

534 total views, 0 today

karriere-in-der-gastronomie

€0

Ftesë për Ausbildung në Gjermani

Ftesë për Ausbildung në Gjermani KERKOHEN URGJENT 3 VAJZA Fusha: a) Hotelieri dhe Turizem b) Menaxhment i Bizneseve te vogla Kushtet qe ne ofrojme: -Kontrate […]

557 total views, 2 today

Screenshot_20210713-074607

€5

kositi barri me trimer

Kositi barri me trimer qmimi shum i volitshem!

557 total views, 1 today

867998-500x313

€0

Kuzhinier

Detyrat dhe përgjegjsitë Ofrimi i një shërbimi cilësor, profesional dhe të kënaqshëm klientëve; Pranon porositë nga kamarieri; Përgaditje se ushqimeve në mënu. Detyra të tjera […]

879 total views, 0 today

677271-500x239

€0

Kamarier

Detyrat dhe përgjegjsitë Ofrimi i një shërbimi cilësor, profesional dhe të kënaqshëm klientëve; Të merr porosinë si dhe të servoj ushqimin dhe pijet e kërkuara; […]

1210 total views, 0 today

Screenshot_20200517-004155_Samsung Internet

€200

Njoftim

kërkojm nji puntore(mbikqyerse) për një plak të moshuar në Terrnoc t’madh për Informata lajmrohuni në nr.tel +381621014128 +41765084239

1199 total views, 0 today

183BD2E7-A251-45C7-8D33-B698777AFC31

€300

Kultivator

shitet kultivarori 506 në gjendje të rregullt posedon rrota dhe frez per më shum na kontaktoni ne NR

1450 total views, 0 today

original

€600

KERKOJM KUJDESTARE PER FEMIJ NE ZVICER

Kerkojm nje Kujdestare per dy Vajzat tona  1 Vjeqare dhe 6 Vjeqare ne Zurich ne CH. Per 3 muaj, pagesa mujore 600 Franga + Rrugen. […]

1050 total views, 0 today

53F4F75B-CC74-40B9-B40A-07CB570B644F

€700

Babysiter

Babysiter ne Zvicer kanton Solothurn Pagesa : 700 chf plus rruga Shtunen e djelen pushim

666 total views, 0 today

IMG_20191209_161346

€250

Bosch pcl10

Eshtë ne gjendje shume te rregullt dhe shumë pak e përdorur çmimi i diskutueshëm për info na kontaktoni nr 0621559608

1208 total views, 0 today

663722-500x357

€0

Krijim dhe Rregullim te Website

Hapim dhe dizajnojmë website për biznese të ndryshme

818 total views, 0 today

Page 1 of 31 2 3

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas