Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Te tjera (126)

1

€80

Kaaroce per te semure ose invalid, Karrige me rrota

Karrikja, eshte për përdorim në shtëpi,  për levizjen einvalideve,  dhe të moshuarve qe nuk mund te shkojne ne tualet dhe ne dush. Kjo karrige, ka […]

6 total views, 1 today

11

€800

Kaaroce per te semure ose invalid, Karrige me rrota

arrikja, iMOVE 2 eshte për përdorim në shtëpi,  për ngritjen e pacientëve ivalid,  dhe të moshuar, nga krevati per ne dush ose tualet. Kjo karrige, […]

6 total views, 0 today

mobilje

€550

Mobilje

Mobilje 2 treshe 1 dysh dhe 1 njeshe, ne djendje shum te  mire

15 total views, 0 today

image

€550

Mobilje

Mobilje 2 treshe, 1 dysh dhe 1 njësh në djendje shum të mirë

16 total views, 0 today

IMG_2353

€550

Mobilje 2 tresha, 1 dysh dhe 1 njish

Mobiljet janë në gjendje shum të mlrë

39 total views, 0 today

viber_image_2024-05-08_18-08-55-260

€300

Shitet Tavolina me 8 karrika

Shitet tavolina me 8 karrika, pak e përdorur, prodhim Italian, çmimi 300 €uro Contact telefoni: 0631163306

31 total views, 1 today

62784435-26BD-407E-A3C4-F2A500243A5A

€100

Xham per banjo transparent

Xhami eshte ne gjendje te mire dhe i paperdorur

120 total views, 0 today

2CE3CE3B-2E32-4BF1-B083-4B523D754EFF

€0

Zoj per nshpi me kafez +381631660037

Shiten zojt , thirr per ma shum info

513 total views, 0 today

8119520E-FEE2-4414-9BFD-B47AC23CC3D9

€0

Kauqa 3-3-3-2-2-1. +381631660037

Per ma shum info thirr te nr

1175 total views, 1 today

IMG_5085

€0

Dritare 8 copa 80×140

shiten dritaret dimezionet 1.40•80 nr:0628351991 qmimi sipas marrveshjes

119 total views, 0 today

IMG20231018125232[1]

€100

The gjitha me nje Cmim te pershtatshem!!!

Kam shum tesha te pa perdorur-shum veqant e lir! (zalando.ch e tjere faqe…shumica marka Jack&Jones) Kam edhe Tepia te pordorur Kam edhe disa sena te […]

286 total views, 0 today

371036965_122105440082019326_6908023560661224227_n

€80

abonohu

ZBRITJE VERORE 50€/1Vit Kanala Shqiptar dhe Nderkombtar Jemi me ju kudo qe ju jeni  ABONOHU. Qka po pret mos ele met ik Whatsapp&Viber&Telegram +358452574677 Shqip +400 […]

129 total views, 0 today

IMG_4636

€0

Dy tepia ne shitje

Shiten dy tepia 3/2m te pastruar tek tepihlarsi 00381638162719

1062 total views, 0 today

kada

€0

Kadë për banjo

Jipet kada falas. Për më shum informata, më kontaktoni në këtë numër : +381 62 8351789

1163 total views, 0 today

IMG_2022-08-19-17-31-39-321

€1

Tavolina dhome dhe tavolina kuzhine

Kemi tavolina te llojeve te ndryshme dhe masa te ndryshme ,bejm edhe me porosi.

870 total views, 0 today

image

€700

shes

pershendetje m falni e di nuk asht vendi i duhur per kto sene po qka me ba zorim falni dhe niher per pengesen po e […]

281 total views, 0 today

20230608_174118

€120,000

Shtëpi në shitje, Bujanoc, Rakovc afër SB Banja e Bujanocës

Shtepia 186m2, 557 m2 pronë perbehet nga tre njesi te vecanta, ndodhet prane qendres rehabilituese SB Bujanovacka Banja dhe pervec kushteve per jetese komode eshte […]

269 total views, 0 today

0519AA8E-4EDA-4080-B6A0-3F6B3E4459F6

€400

Shiten

Shiten kauqt dy tresha ,dy dysha dhe fotele

235 total views, 0 today

IMG_4125

€0

Shiten krevetat per fjetje

Shiten 3 krevete per fjetje nuk jan te perdorur dhe shten me nje qmim te mire

350 total views, 0 today

20230511_180325

€80

Karrika per kuzhin 8

8 karrika te njejta per kuzhin 80 euro total per krejt. Lokacioni preshev. Tel fix 017 491 952 ose viber whatsapp + 1 408 571 […]

259 total views, 0 today

20230511_105213

€100

Tavolin per dhom te ndejes

Tavolin per dhomen e ndejes. Eshte ne gjendje te re. Dimenzioni eshte 68 cm me 138 cm. E blere ne Jysk. Qmimi 100 euro. Tel […]

279 total views, 0 today

wheat-600x360

€38

Shitet Gruri

Shitet gruri.Kualitet I lart.

637 total views, 0 today

A57E9B96-AF4A-4206-BF41-D1FE340152B2

€10

Shiten klysht

Shiten klysht e races belge 0628695917

265 total views, 0 today

20220615_142118

€500

SHITET DHOMA E FJETJES – (500eur)

SHITET DHOMA E FJETES Mobiljet jane shume pak te perdorura. Dusheku pak i perdorur. Thuajse krejt te reja. Jane edhe dy rafta me nga dy […]

577 total views, 0 today

€0

SHITET SHTËPIA , RRUGA 15 NËNTORI

SHITET SHTËPIA NË QENDËR TË PRESHEVËS – Gjendet në rrugën kryesore “15 NËNTORI” – Për më shumë informata na kontaktoni në numrin e telefonit: +381 […]

537 total views, 0 today

Page 1 of 61 2 3 6

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas