Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for BIZNES DHE PUNË (260)

7FD93292-EF4C-4DC4-A8B7-F73B63F72E1D

€50

Shiten mazidalla te thjesht 50din

Shiten mazidalla te thjesht qmimi 50din copa Gjatesia 60cm Rriten 3-4m Terrnoc 0631449164

10 total views, 0 today

C944BC5A-3550-447E-AADB-EA24066962F1

€450

Shiten prunus laurocerasus 450din

Shiten prunus laurocerasus cmimi 450din copa Gjatesia tashme 0.70m deri 1m Rriten 4-5meter Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve delkorativ

10 total views, 1 today

IMG-20230924-WA0006

€200

Karrige per Frizer

Shitet karriga per Frizer , karriga eshte e perderur por funksionale . Cmimi eshte 200 € Gjindemi ne Ternoc +381 63 8450184

8 total views, 0 today

5AC69382-C023-4169-9F99-2F000F2A7BC1

€250

Shiten mazidalla tmavit 250din

Shiten mazidalla tmavit cmimi 250din Gjatesia 30cm Rriten 4-4.5m Terrnoc 0631449164

6 total views, 0 today

E88A720D-A1B5-44F5-B39C-4DAEAF889B34

€300

Shiten smarak 300din 200din

Shiten smarak gjatesia 60cm cmimi 300din gjatesia 40cm cmimi 200din Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve dekorativ.

9 total views, 0 today

17C1EA0A-AA70-432D-8F60-9B0F5E8E7310

€400

Shiten mazidalla juniperus 400din

Shiten mazidalla juniperus i gjelberhiri cmimi 400 dina Gjatesia 0,8-1,20m diameter Dhe juniperus igjelbersaritverdhe Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve dekorativ

9 total views, 0 today

A32B0F57-71AF-4209-A51E-D52869AEFF9D

€500

Shiten mazidalla nga hollandia 500din

Shiten mazidalla te marrura nga hollandia cmimi 500din Lavsoniana Gjatesia mbi 1m deri ne 1.35m Rriten 4,5-6m Terrnoc 0631449164

7 total views, 1 today

FD0A2959-FDFB-49E2-9663-476A39AADC3B

€450

Shiten mazidalla columna 450din

Shiten mazidalla columna cmimi 450din Gjatesia mbi 1m deri 1,45m Rriten 4,5-6m Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve dekorativ.

9 total views, 0 today

0B69520D-BFDB-4218-A8EF-2AAD66C8E151

€13

Shiten tullat e paperdorura 13din copa

Shiten tullat e bardha 13dinar copa 3000 copa Tullat e kuqe me bira 13 dinar copa 500copa Tullat e pa perdoruna te mbajtura nder strehim […]

9 total views, 0 today

82FBF7ED-98C1-47E3-B56F-DC72FF2D0CCE

€490

Shiten smarak cmimi 490din

Shiten smarak gjatesia mbi 1m deri 1.35m Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve dekorativ

3 total views, 0 today

5510F7E8-C421-4561-B224-FE6E2E72B909

€350

Shiten evonimus i gjelber 350din shimshir

Shiten evonimus i gjelber ose shimshir gjatesia 0.60 deri 1m cmimi 350dinar copa Terrnoc 0631449164 Kemi lloje tjera te drunjeve dekorativ

3 total views, 0 today

IMG_20230601_195619

€0

Shitet biznesi PlayStation 5

Shitet biznesi Playstation 5. Lokacioni gjindet tek objekti i Top Fitness mbrapa komunes ne Bujanoc. Te interesuarit mund te na kontaktojne ne Viber/ WhatsApp +381638933732

118 total views, 0 today

IMG_1536

€0

Mirmbajtje e Kopshtit Tuaj

Kositje me 4 Lloje Te Makinave Dhe Rregullimi I Mazidallave Ne Menyrë Profesionale

133 total views, 0 today

CC8E7195-9CCC-415B-871F-974E2D831434

€0

Transport Meli 03

– Transport Meli 03 – -Transport Meli 03 bën transportin e mallrave nga : Serbia🇷🇸 , Lugina , Kosova🇽🇰 , Maqedonia🇲🇰 për në Zvicër🇨🇭 , […]

140 total views, 1 today

A1E47B01-B598-4750-BE3D-24937CC2DA97

€5,500

shitet shlepi per 2 vetura

shitet shlepi per 2 vetura numri kontaktues:+38344396707

98 total views, 1 today

IMG_9301

€60

shitet

shitet ne gjendje shum te rregult

84 total views, 0 today

IMG_9256

€140

shiten

shiten gjendje shum te rregullt

89 total views, 0 today

IMG_9110

€100

shiten gumat

shiten gumat ne gjendje trregullt

97 total views, 0 today

CB0F3209-9B68-4FFB-93DC-0EA2BECF2528

€1,000

Puntor per gjermani, Mjeshter zidar edhe ploq

Puntor Zidar Edhe per ploqa Pagesa e mir me dhom Vendi esht me gjermani kufi me zvicer Per ma shum Informata +4915238715715 Wahtsapp edhe Viber […]

158 total views, 1 today

ECMIK Logo

€0

INVITATION TO TENDER

European Center for Minority Issues in Kosovo – ECMI Kosovo is implementing the project “Socio-Economic Reintegration for Minority Communities and other Vulnerable Marginalised Groups” with […]

114 total views, 0 today

Logo_Swiss_Seams_v2

€1

Offert Pune Grafik Designer (Adobe Ilustrator / inndesign /Photoshop )

Ofertë për punë në Grafik -Design Je Grafik Designer dhe e njeh Programin Adobe illustrator ? Për një projekt tonin KS/CH na duhen 2-3 Persona […]

367 total views, 0 today

rafta

€0

Rafta per barnatore (Cmimi sipas marrveshjes)

Rafta për barnatore. Në kondicion të mirë. Çmimi sipas marrveshjes. Nese do me ble shkruani numrin +381628760701 ne whatsapp ose viber.

528 total views, 0 today

DA2BD962-70F9-42EE-9A73-8B1E02D1A97B

€1,111,111

Kërkoj Automekanik

Kërkoj Automekanik në Gjermani me përvoj pune të jetë i moshës 30 vjeç e lartë. Të jetë serioz në punë dhe fleksibil. Banimin e ka […]

922 total views, 2 today

D65C24E2-EC54-4EFC-BF01-A65094D74EFD

€15

RrobaTePunes Gjilan Kosov

DPT LINDA Rroba Pune Të Gjitha Modelet Për Moler Gipser Ndertimtaris Sanitaris Mekanik Mantilla Uniforma Te Mjeksis Mbishkrime Në Textil Te Gjitha Gjilan Kosov Te […]

380 total views, 0 today

IMG_2817

€0

Shpallje Pune Administrate

Kerkojm puntor per administrate , ekonomist , menaxhim te diplomuar , dergoni CV tek Termopanglass@hotmail.com ose paraqituni personalishte.

857 total views, 2 today

Page 1 of 111 2 3 11

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas