Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for BIZNES DHE PUNË (235)

B082D2FB-6DED-45CF-AA64-FA088D817ABF

€0

K O N K U R S

K O N K U R S Barnatore Laktovit shpallë konkurs për: -Farmaciste -Teknike të Farmacis të interesuarit mund të lajmrohen në këtë numër: 063412740 […]

18 total views, 1 today

neues-visa--1-

€2,200

Kerkoj 10 Punetor per Gjermani ; Pllaka, Moler, Kulm..etj

Kerkojm 10 Puntor ose grupe pune për te punuar në Gjermani ne renovimin e shtepive. Punesimi me vizë pune (me letra). Duhet te kesh caktuar […]

98 total views, 2 today

10DF875F-14DD-41A1-BC0E-909CF01E4BAB

€1

Jipet lokali me qira

Jipet lokali me qira, i sapo perfunduar lokali gjindet tek golden palace 3 ka 36 metra katror 9×4 per info: 0621072936

207 total views, 0 today

€1

agjent tregtar

MFB DISTRIBUTION NE PRESHEV KERKON AGJENG TE SHITJES NE TEREN (PUTNIK) KUSHTI TE KET PATENT SHOFER (LEJEN) TE INTERESUARIT LE TE LEJMROHEN NE MOB: 063 […]

112 total views, 0 today

9B71D44A-24AC-4B3B-82A4-5AA73FB32728

€1

Shiten klysht

Shiten klysht e races belge per me shum:0628695917

48 total views, 2 today

Screenshot 2022-07-08 124427

€800

Kerkoj Puntore

Kerkoj nje Kujdestare ne Zvicer te kujdeset per nje plak Grua dhe per punet e shtepis. 42 Or ne Jav. Dy dit Pushim dhe pushim […]

147 total views, 2 today

20220608_181354

€50

Shiten

Shiten hekrat per serë, edhe buret per grure.

220 total views, 0 today

Pa titull

€0

Kerkoj nje kujdestare/dado

Kerkoj nje kujdestare/dado Kujdesi i djalit mosha 1.5 vjet. Pages dote behet sipas marrvjeshjes. (Vendi ne Zvicerr). Per me shum informata nr.: +41 79 196 […]

168 total views, 0 today

009F2ED1-617C-468D-83A6-60F0C986D205

€250

Shes DALLAMEN

Shes DALLAMËN e perdorur vetëm 2 orë. E blerë në vlerë prej 450.00€ Shitet me çmim 250.00€ Arsyeja e shitjes: nuk më nevojitet +383 44 […]

1173 total views, 0 today

277318960_701168681325830_46233325091293735_n

€0

Kamarier

Bowlingi në Preshevë këron një kamarier. Lokali është i vendosur në afërsi të xhamisë së Tasjan-it Na kontaktoni : 063 181 52 06 (ose ne […]

320 total views, 2 today

fliesen-verlegen-kosten

€2,000

Punë në Gjermani: Kerkojm Puntor te Pllakave, ( Pllakatarë, Pllakaxhi) me p...

Kerkojm Punetor ne Gjermani me pervoj  pune ne pllaka keramike (Pllaka per Banjo, Kuzhina..etj.). Njeh mir profesionin e shtrirjes se pllakave dhe ke termin ne […]

309 total views, 0 today

dpvvcOoe7lfYxyo

€2,000

Punë në Gjermani: Kerkojm Kulmpunues / “Kulmaxhi” me pervoj

Njeh mir profesionin e kulmpunuesit dhe ke termin ne Ambasaden Gjermane? Je i gjithanshem dhe punon edhe pun te tjera? Ather apliko per pun ne […]

258 total views, 0 today

dpvvcOoe7lfYxyo

€12

Punë në Gjermani: Kerkojm Kulmpunues / “Kulmaxhi” me pervoj

Njeh mir profesionin e kulmpunuesit dhe ke termin ne Ambasaden Gjermane? Je i gjithanshem dhe punon edhe pun te tjera? Ather apliko per pun ne […]

306 total views, 1 today

fsw

€1,000

Punetore Kuzhine ne Poloni

Pershendetje! Per nje projekt ne mbeshtetje te ushtrise amerikane ne Mielec, Poloni po kerkojme rreth 400 puntor kuzhine (kuzhinier, sherbyes ushqimi, pastrues). Kushtet: 1. Te […]

652 total views, 1 today

5F51D4AD-038C-4C67-ABD3-C8B5AE2680E7

€0

Auto_dekor_besi

@auto_dekor_besi instalimin e ambient light ✅ instalimin e star light ✅ pastrimin e farave(dritave)✅ qepja e timonit ✅ instalimin e paisjeve muzikore dhe radiove

564 total views, 0 today

243023009_23848577029260107_5298908657407675146_n

€0

TRAJNIM DHE KONSULENCË INDIVIDUALE (FALAS) NË FUSHËN E NDËRMARRËSISË

Qëllimi i këtij projekti është riintegrimi i qëndrueshëm i të riatdhesuarve si dhe përkrahja e përfituesve të tjerë lokal, përmes ngritjes së kapaciteteve për vetëpunësim […]

249 total views, 0 today

1c55ef42-3117-4025-a0a1-c9d36468f305

€0

Bowlingi i Preshevës kërkon 2 kamarier

Kërkojmë kamarier : Detyrat e pergjegjsite : Te siguroni nje standart te larte sherbimi ne bar/restorant. Te njihni produktet  menuse. Te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe […]

1771 total views, 0 today

schwarze Küche

€1

Kerkohet nje arkitekt

Kompania jone me vendndodhje ne zvicerr, Sibora AG Kerkon Arkitekt me pervoj pune. Arkitekti do jete ne home-office. Theksi kryesor do te jete designi i […]

287 total views, 0 today

26166624_170354906906145_3723108637321981141_n

€123,456

FOTO STUDIO “ASA” Nasalcë

FOTO STUDIO “ASA” Kamer Panasonic 4K Drohne phantom 3 profesional 4 K Nëse dëshironi që Darsma juaj të mbetët një kujtim i vecantë për të […]

926 total views, 0 today

babysitting-word-concepts-banner-babysitter-260nw-1331325620

€600

Kujdestare per femije

Kerkoj kujdestare per kujdesje te dy bebeve (Bineq) Kujdestarja do jet ndihmese e gjyshes se femijeve. Per te interesuaret nr i kontakti +41 76 298 […]

356 total views, 0 today

karriere-in-der-gastronomie

€0

Ftesë për Ausbildung në Gjermani

Ftesë për Ausbildung në Gjermani KERKOHEN URGJENT 3 VAJZA Fusha: a) Hotelieri dhe Turizem b) Menaxhment i Bizneseve te vogla Kushtet qe ne ofrojme: -Kontrate […]

417 total views, 0 today

Screenshot_20210713-074607

€5

kositi barri me trimer

Kositi barri me trimer qmimi shum i volitshem!

425 total views, 0 today

BSC

€0

INVITATION TO TENDER

INVITATION TO TENDER The Business Support Center Kosovo – BSCK is implementing one of the support measures to previous returnee start-up beneficiaries through additional equipment […]

201 total views, 3 today

Screenshot_20210531-174047_Chrome

€0

COMPANY PASTRIMI

FATA Company ben pastrimin e shtepiave i kryem gjitha sherbimet e pastrimit #0628676205# ju mir presim me respekt nga stafi #Fata# #Company# #lugina#

389 total views, 0 today

fa6f4ef8-8c34-4742-9035-61c9f7da4515

€0

NuraKeramik-pllaka

30×60 -ballkon 45×45-ballkon 25×75-banjo 60×60-mat vizlluse-sallon 60×120-sallon-shkall-banjo  

679 total views, 2 today

Page 1 of 101 2 3 10

Sponsored Links

Publiko Falas