Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Shërbime (73)

IMG-20231130-WA0012

€1

Kerkohet kujdestare per nje zonje te moshuar

Kerkohet nje kujdestare shiheni ne foto informatat

199 total views, 0 today

IMG_1536

€0

Mirmbajtje e Kopshtit Tuaj

Kositje me 4 Lloje Te Makinave Dhe Rregullimi I Mazidallave Ne Menyrë Profesionale

245 total views, 0 today

CC8E7195-9CCC-415B-871F-974E2D831434

€0

Transport Meli 03

– Transport Meli 03 – -Transport Meli 03 bën transportin e mallrave nga : Serbia🇷🇸 , Lugina , Kosova🇽🇰 , Maqedonia🇲🇰 për në Zvicër🇨🇭 , […]

241 total views, 0 today

IMG_9301

€60

shitet

shitet ne gjendje shum te rregult

142 total views, 0 today

ECMIK Logo

€0

INVITATION TO TENDER

European Center for Minority Issues in Kosovo – ECMI Kosovo is implementing the project “Socio-Economic Reintegration for Minority Communities and other Vulnerable Marginalised Groups” with […]

235 total views, 1 today

20220608_181354

€50

Shiten

Shiten hekrat per serë, edhe buret per grure.

586 total views, 0 today

26166624_170354906906145_3723108637321981141_n

€123,456

FOTO STUDIO “ASA” Nasalcë

FOTO STUDIO “ASA” Kamer Panasonic 4K Drohne phantom 3 profesional 4 K Nëse dëshironi që Darsma juaj të mbetët një kujtim i vecantë për të […]

1122 total views, 0 today

BSC

€0

INVITATION TO TENDER

INVITATION TO TENDER The Business Support Center Kosovo – BSCK is implementing one of the support measures to previous returnee start-up beneficiaries through additional equipment […]

387 total views, 0 today

Screenshot_20210531-174047_Chrome

€0

COMPANY PASTRIMI

FATA Company ben pastrimin e shtepiave i kryem gjitha sherbimet e pastrimit #0628676205# ju mir presim me respekt nga stafi #Fata# #Company# #lugina#

655 total views, 0 today

Untitled

€0

INVITATION TO TENDER

The Business Support Center Kosovo – BSCK is implementing one of the support measures to previous returnee start-up beneficiaries through additional equipment as a response […]

484 total views, 0 today

IMG-e6b32b4d50731757e42d05bd7873196a-V

€200

Makina me Avull

Makina është në gjendje shumë të mirë, është përdorur shumë pakë për larje detale të makinave.

1015 total views, 0 today

Unbenannt

€100

Kerkoj nje udhtar

Kerkoj nje udhtar per Austri-Gjermani-Zvicer  nisja nga Bujanovci me daten 11.10.2020 Ora 13:00 gjithsej vende te lira 3. Duhani nuk Lejohet.

584 total views, 0 today

inbound1116259187655058626

€60

Udhtar

Kerkoj nje 3 udhtar drejtimit austri Javen e ardhshme. Udhtoj per austri e jam vet ne Kerr! Nese ka najkush drejtimit per austri germani me […]

1893 total views, 0 today

2cee81e0-9341-4f66-8fb1-64ce8f1e21cb

€1

Paisje , Aksesor AUDIO PROFESIONALE

Ofrojm paisje AUDIO PROFESIONALE per shitje ashtu dhe me qera Ditore , Mujore dhe Sezonale “Pro Rent” është kompania e pare ne Shqiperi qe jep […]

570 total views, 0 today

F1822C90-8F05-420C-8D4B-A36D605AE67B

€20

Karrika – Fotele

karrika Grand 30 copë fotele 20 copë çmimi sipas marveshjes

1388 total views, 0 today

Untitled

€0

Kurse nga Matematika

Ofrojme kurse nga Matematika per nxenesit nga shkolla fillore dhe te mesme si dhe per student per provim pranues ne fakultete si dhe provime gjate […]

755 total views, 0 today

IMG-96205126136e3f850e4e46358a6b699b-V

€1,000

Mjete për ndërtimtari

Shiten të gjitha mjetet për ndërtimtari Shalltafne 36m2, shina 50cm 180cop Vinkla për stuba 100 cop Motorr i druve dolmar 4 nogar Vibrator Pyka te […]

2208 total views, 0 today

20190728_200708

€1

1

Kopshti pasqyra e shtëpis Për çdo person që adhuron bukurinë e natyrës NA KONTAKTONI +381638245666

1010 total views, 0 today

IMG-91b2f21c2d94c420e3a730b2e02ad31d-V

€90

Shiten dhent

Qmimi sipas marveshjes

1318 total views, 0 today

IMG-ff578205fd50c43d24b3809fef4e871e-V

€0

frezat

shiten frezat cerkullart per dru dhe per pllaka te ardhura prej zvicrre ne gjendje te rregullt per info me te hollsishme lajmrohuni ne nr e […]

943 total views, 0 today

IMG-dc16ec13fa541807cfc2cba8391b425d-V

€0

krevata per stuba

krevata per stuba ne gjendje te rregullt pern info me te hollsishme lajmroni ne nr e tel .ju falemderit

1226 total views, 0 today

20190306_095639

€100

Tornado Z20

Shiten 2 tornadot te ardhura prej Ch

1087 total views, 0 today

89CA2B64-41AB-4F44-90DD-6B45A650BD4F

€600

ne zvicerr

pershendetje ,,,,

983 total views, 0 today

A7B052EF-5452-4CA7-BE1C-207D2443A765

€20

shiten Quret Quranet Dukatket

shiten quret +quranet 20 eu copen dukatket 1000 din copa 0638226639 gjindemi ne Tasijan

1112 total views, 0 today

23674970_162734760987267_4207091295799567797_o

€11

Iventar per Qebaptore,Grill Fast Food

Ne shitje Iventarit Per Qebaptore,Gril Fast Food .Viber 0638963714

1535 total views, 0 today

Page 1 of 31 2 3

Sponsored Links

Publiko Falas