Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Të tjerë (76)

IMG_2778

€800

Shiten Rafat

Shiten raftat +381621777691

19 total views, 0 today

3448D8EF-DF47-482B-B21A-F3C9B3C37B97

€45

Shiten Shishat

Shiten Shishat 45€ copa

182 total views, 0 today

373038126_337333345577334_7626218538114671445_n

€0

Celesa te humbur

Nese i kane humbur dikujt keto celesa, mund ti marre te Mobi shop $ Service Galant ne Presheve.

205 total views, 0 today

616703EA-61BF-458A-85AC-9D4A97028EC9

€7

Drunj dekorativ 0631449164 Terrnoc

Shiten drunj dekorativ Pershkrimi ne foto Terrnoc 0631449164

527 total views, 1 today

16961019302562741605134038265808

€1

I lutem personin

I LUTEM NJERIUT QE ME sot VJEDHI TELEFONIN SOT NE TEZGEN TIM TA KTHEJE TELEFONIN SEPSE TASHME ESHTE TE DEPOZUAR NE POLICI DHE PO E […]

134 total views, 0 today

7FD93292-EF4C-4DC4-A8B7-F73B63F72E1D

€50

Shiten mazidalla te thjesht 50din

Shiten mazidalla te thjesht qmimi 50din copa Gjatesia 60cm Rriten 3-4m Terrnoc 0631449164

661 total views, 1 today

C944BC5A-3550-447E-AADB-EA24066962F1

€450

Shiten prunus laurocerasus 450din

Shiten prunus laurocerasus cmimi 450din copa Gjatesia tashme 0.70m deri 1m Rriten 4-5meter Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve delkorativ

492 total views, 0 today

IMG-20230924-WA0006

€200

Karrige per Frizer

Shitet karriga per Frizer , karriga eshte e perderur por funksionale . Cmimi eshte 200 € Gjindemi ne Ternoc +381 63 8450184

458 total views, 0 today

5AC69382-C023-4169-9F99-2F000F2A7BC1

€250

Shiten mazidalla tmavit 250din

Shiten mazidalla tmavit cmimi 250din Gjatesia 30cm Rriten 4-4.5m Terrnoc 0631449164

122 total views, 0 today

E88A720D-A1B5-44F5-B39C-4DAEAF889B34

€300

Shiten smarak 300din 200din

Shiten smarak gjatesia 60cm cmimi 300din gjatesia 40cm cmimi 200din Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve dekorativ.

171 total views, 1 today

17C1EA0A-AA70-432D-8F60-9B0F5E8E7310

€400

Shiten mazidalla juniperus 400din

Shiten mazidalla juniperus i gjelberhiri cmimi 400 dina Gjatesia 0,8-1,20m diameter Dhe juniperus igjelbersaritverdhe Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve dekorativ

223 total views, 0 today

A32B0F57-71AF-4209-A51E-D52869AEFF9D

€500

Shiten mazidalla nga hollandia 500din

Shiten mazidalla te marrura nga hollandia cmimi 500din Lavsoniana Gjatesia mbi 1m deri ne 1.35m Rriten 4,5-6m Terrnoc 0631449164

107 total views, 0 today

FD0A2959-FDFB-49E2-9663-476A39AADC3B

€450

Shiten mazidalla columna 450din

Shiten mazidalla columna cmimi 450din Gjatesia mbi 1m deri 1,45m Rriten 4,5-6m Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve dekorativ.

163 total views, 0 today

0B69520D-BFDB-4218-A8EF-2AAD66C8E151

€13

Shiten tullat e paperdorura 13din copa

Shiten tullat e bardha 13dinar copa 200 copa Tullat e kuqe me bira 13 dinar copa 500copa Tullat e pa perdoruna te mbajtura nder strehim […]

196 total views, 0 today

82FBF7ED-98C1-47E3-B56F-DC72FF2D0CCE

€490

Shiten smarak cmimi 490din

Shiten smarak gjatesia mbi 1m deri 1.35m Terrnoc 0631449164 Kemi lloje te tjera te drunjeve dekorativ

172 total views, 0 today

5510F7E8-C421-4561-B224-FE6E2E72B909

€350

Shiten evonimus i gjelber 350din shimshir

Shiten evonimus i gjelber ose shimshir gjatesia 0.60 deri 1m cmimi 350dinar copa Terrnoc 0631449164 Kemi lloje tjera te drunjeve dekorativ

165 total views, 0 today

IMG_20230601_195619

€0

Shitet biznesi PlayStation 5

Shitet biznesi Playstation 5. Lokacioni gjindet tek objekti i Top Fitness mbrapa komunes ne Bujanoc. Te interesuarit mund te na kontaktojne ne Viber/ WhatsApp +381638933732

200 total views, 0 today

A1E47B01-B598-4750-BE3D-24937CC2DA97

€5,500

shitet shlepi per 2 vetura

shitet shlepi per 2 vetura numri kontaktues:+38344396707

186 total views, 0 today

IMG_9110

€100

shiten gumat

shiten gumat ne gjendje trregullt

233 total views, 1 today

rafta

€0

Rafta per barnatore (Cmimi sipas marrveshjes)

Rafta për barnatore. Në kondicion të mirë. Çmimi sipas marrveshjes. Nese do me ble shkruani numrin +381628760701 ne whatsapp ose viber.

714 total views, 0 today

D65C24E2-EC54-4EFC-BF01-A65094D74EFD

€15

RrobaTePunes Gjilan Kosov

DPT LINDA Rroba Pune Të Gjitha Modelet Për Moler Gipser Ndertimtaris Sanitaris Mekanik Mantilla Uniforma Te Mjeksis Mbishkrime Në Textil Te Gjitha Gjilan Kosov Te […]

569 total views, 0 today

9B71D44A-24AC-4B3B-82A4-5AA73FB32728

€1

Shiten klysht

Shiten klysht e races belge per me shum:0628695917

294 total views, 0 today

Pa titull

€0

Kerkoj nje kujdestare/dado

Kerkoj nje kujdestare/dado Kujdesi i djalit mosha 1.5 vjet. Pages dote behet sipas marrvjeshjes. (Vendi ne Zvicerr). Per me shum informata nr.: +41 79 196 […]

508 total views, 0 today

009F2ED1-617C-468D-83A6-60F0C986D205

€250

Shes DALLAMEN

Shes DALLAMËN e perdorur vetëm 2 orë. E blerë në vlerë prej 450.00€ Shitet me çmim 250.00€ Arsyeja e shitjes: nuk më nevojitet +383 44 […]

1603 total views, 0 today

5F51D4AD-038C-4C67-ABD3-C8B5AE2680E7

€0

Auto_dekor_besi

@auto_dekor_besi instalimin e ambient light ✅ instalimin e star light ✅ pastrimin e farave(dritave)✅ qepja e timonit ✅ instalimin e paisjeve muzikore dhe radiove

825 total views, 0 today

Page 1 of 41 2 3 4

Sponsored Links

Publiko Falas