Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Tabletë (9)

15810154139234412328693392947194

€1

Shitet tableti “tab2”

eshte i ri i paperdorur 16 GIGA Numri i kontaktit +381631625756 Cmimi sipas marrveshjes

606 total views, 0 today

ea1ee849-876b-450b-9e9e-aed95ad56fef

€150

Tablet Huawei MediaPad T310

Shes Tablet Huawei i perdort si kur i ri vjen mw kuti letra dhe adapter. Ka 16gb rom dhe 2gb ram dhe android 7.0 Pres […]

801 total views, 0 today

63A20538-FD03-4A79-B902-19E3BDBEA5D4

€1,000

lenovo thinkpad x1 tablet 3 gen(2018)i5 -825 ou ssd QHD+LTE windows 10 pro...

Lenovo Thinkpad X1 Tablet

927 total views, 0 today

38085829_498016813971997_9194131092049756160_n

€95

samsung galaxy tab pro 10.1

shitet samsung galaxy tab pro 10.1 ne gjendje te rregullt i ardhr nga CH 16GB me nje makllap original  na kontakoni nee viber ,whatsapp 0628602004

1202 total views, 0 today

IMG-6d969e1fafbc67da3cfa0b79af2e6ff6-V

€0

Shitet Opel Astra 1,6

shitet Opel Astra 1.6 benzin viti 2002 me klime kilometra 176000 ngjendje shum te mir ekonomik pa asnje defekt I.ruajtur shum perme shum kontaktoni ne […]

1243 total views, 1 today

19206272_10155448590903824_589088470_n

€50

Tablet MPman MPW89 16Gb Windows 8.1

Tableti eshte i perdorur ne gjendje te shkelqyer Sistemi operativ windows 8.1 SKU: MPMAN003 Product details • Screen size: 8.95″ multi touch capacitive screen • […]

1909 total views, 1 today

received_1079431242201206

€30

Shes oren smart

Shes oren smart ne gjendje te rregullt. Kontaktoni ne +381628569515

1286 total views, 0 today

IMG_0175

€150

Tablet Toshiba 10.1 in

Shes tabletin Toshiba 10.1 i blere ne Zvicerr i ruajtur dhe personal, i perdorur pak, pa asnje grrith, punon per mrekulli. Bej ndrrim edhe me […]

1346 total views, 0 today

20170216_154133

€280

ipod

ipod i paperdorur

1045 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas