Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Paisje Audio (26)

0F6F0ED8-DFDA-4AFE-BF09-0172E88664F0

€85

ALIENWARE 310H NDËGJUSE GAMING

Ndëgjuese Alienware të ndertuara per Gaming Gati aspak të perdorura. Arsyeja e shitjes blerje tjetër.

397 total views, 0 today

20191015_171856

€100

Behringer PRO-MIXER VMX100 2-Kanal DJ

Shitet mikset per muzik Behringer PRO-MIXER VMX100 2-Kanal DJ Dy perforcues + dy miksetane gjendje te rregullt 100€ copa Bejm edhe ndrrim +41765080077

1035 total views, 1 today

20190811_195801

€180

Mikset BK -1632 AUDIO MIXING 16 Kanale

Në shitje Mikset BK -1632 AUDIO MIXING 16 Kanale ne gjendje të rregulltë punon super + përforcues per çdo informat wiber ose whatsap Nr +381638498504 […]

903 total views, 0 today

20190531_141705

€1

Shitet shtampa

Shitet shtampa Qmimi sipas marveshjes Mob 0621778303

668 total views, 0 today

0D771DE7-3E5E-401F-ABCC-45CA9FB4E6E4

€55

shitet radija Blaupunkt

ne shitje Radija Blaupunkt kontalto ne viber ose. whatsaap

675 total views, 0 today

031F820D-BAA4-4959-A367-1974036D811E

€20

Shiten ndegjuset Panasonic

Shiten ndegjuset per muzike Panasonic,jane shume te ruajtura dhe pak te perdorura. Cmimi fiks 20€

721 total views, 0 today

IMG-20180902-WA0026

€2,500

Karrige stomatologjike

Jan pak te perdorura per me shum info mun te kontaktoni ne numrin siper

881 total views, 0 today

40653597_328169394419273_1618913043767361536_n

€15

shitet serveri per programe ze vend me shume se 50 programe per me shume in...

eshte i perdorur 1 muaj

861 total views, 0 today

IMG_1856

€110

Pajaqall

Shes 2 pajaqalla me gjith bufer

2427 total views, 0 today

FE7A2AAB-B5FE-4B84-A7F6-3364E201F8DF

€100

Bufer me pajaqall

bufer Pioner me pajaqall be gjendje te rregullt qmimi i diskutushem

1129 total views, 0 today

BCD3000_P0758_Left_L

€40

Mixet DJ Behringer bcd 3000

SHITET MIXETA NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON SHUM MIR. E SHES SE NUK ME NEVOJITET ME SHKRUANI NE VIBER

1332 total views, 1 today

IMG_20180409_201153

€30

Radio fm+ cd player

Radio esht ne gjendje te rregullt per info shtes keni numrin kontaktues

1147 total views, 0 today

IMG-039e22d72a525fbbd3effc646d0ea1bf-V

€25

Bufer

Buferi asht ne regull

1341 total views, 0 today

20180121_153103

€50

Radio per vetur

Shitet radio me Cd dhe Aux per vetur i pranon te gjitha cd punon shum mir

1158 total views, 0 today

2017-08-29 15.02.02

€120

Muzik per kerr

Muzik per kerr Per me shum Informata Ne tele +381637012981

2987 total views, 0 today

IMG_2033

€130

Bufer

Bufer+Pajcall(600w)+2Zvoshnik

1964 total views, 0 today

image

€40

Bufer per PC

Shitet buferi i ardhur nga Gjermania, ne gjendje shume te mire

1085 total views, 0 today

18361722_800227953472840_437377211_n

€120

Shiten Buferat dhe Pajaqalli

Shiten Buferat dhe Pajaqalli ne gjendje te rregullt,funkionojn mir shum,te ardhura prej Zvicrre ,per me teper kontakto ne nr e telefonit ne Viber ose Whatssap: […]

1397 total views, 0 today

Screenshot_20170421-134722

€0

Reklam Led

Shitet led reklama per info ne nr

1133 total views, 0 today

IMG_4898

€50

JVC – auto Cd / radio / MP 3 / AUX

shitet radio per vetura JVC KD- R449 USB , Bluetooth, AUX , JVC – App , Dual Illumination , -e pa perdorur Çmimi 50 €

2404 total views, 1 today

IMG_0440

€0

Shiten radijat

Radijat jon te ardhura nga zvicra te gjitha jon ne djedje shum mir jon me jozbi.per mashum info ne tel.0637712371

1099 total views, 0 today

16652036_1365493256843587_431682884_n

€100

GUITAR

Guitare shume e mire ne gjendje te rregullt origjinale

1105 total views, 2 today

16651646_1365491823510397_1321458094_n

€99

YAMAHA

Sinti YAMAHA eshte ne gjendje te rregullt , mundet te sherbej per fëmije fillestar qe dojn te fillojn te mesohen

1389 total views, 0 today

16559192_1365493246843588_1369665495_n

€320

mix-BEHRINGER -profesional

Mixeta eshte shume ne gjendje te rregullt dhe profesional ,mundet te sherbehet per incizim STUDIO

981 total views, 0 today

16651914_1365491760177070_429982873_n

€350

WELTMEISTER

Harmonika eshte shume ne gjendje te rregullt dhe profesionale

1203 total views, 0 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Publiko Falas