Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Pjesë për kompjuterë (14)

15814610583885228634320122444721

€3,500

Shitet Hard Disk

Shitet HardDisku ka 320 Giga nuk eshte e perdorur shume Cmimi 3500 deri 4000 dinar

667 total views, 0 today

IMG_0197

€35

shes kartelen grafike

Shes kartelen grafike   MSI HD 7850 OC 1GB e cila eshte ne gjendje shum te mire e perdorur vetem se per sende personale ka […]

642 total views, 0 today

0DD93AC4-D939-4003-963E-C3369EB3285F

€1

Monitorat 15dhe 17inch

Shiten Monitorat funksionojn mir cmimi 75 euro ndersa ndamas 60 dhe i vogli 30 Per info 0690334248.Monitorat gjinden ne Presheve

689 total views, 0 today

IMAG1759

€180

Asus Strix Gtx 970

Shes kartele grafike asus strix gtx 970 oc 4gb, me kuti origjinale e perdorur rreth 1 vjet per lojera te lehta, kurr nuk eshte perdor […]

603 total views, 0 today

45243685_2681933895157922_7408844776310571008_n

€100

Kartele Grafike GTX 650 TI BOOST

Shes Kartelen grafike GTX 650 ti BOOST . GAMING 99% te lojave i qon pa problem Specifikatat ketu : https://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-650ti-boost/specifications

637 total views, 0 today

54A16282-4BD1-43EF-B1C6-6BE38A88AE61

€200

Ram Memorje 2×8 = 16 GB – DDR4 3600 MHz

Shiten Ram Memorijet 2×8 = 16 GB – DDR4 3600 MHz Ram Memorijet jan te paperdorura pershtaten per kompjuterat e gjeneratave te reja intel i7

581 total views, 0 today

IMG_20180925_185454543

€50

Shiten

Shiten paisjet e internetit me anten dhe gjitha paisjet tjera bashkangjitese,me ruter vetem 2 jav i perdorur.Jan ne gjendje te rregullt,funksionale per pun.

636 total views, 1 today

IMG_20180925_185454543

€20

ruter per Wifi

i perdorur 2 jav,ne gjendje te rregullt

618 total views, 0 today

received_1562005030565472

€10

HARD-DISK 160.GB për PC (kompjuter)

Hard-disk  160.GB  për PC {Kompjuter}   vetëm ??10 €

622 total views, 1 today

29594622_10211481709854442_6359438832545117950_n

€25

GENIUS SW-S2.1 200 2.1

Osnovne karakteristike:  Tip: Aktivni Sistem:2.1 Snaga zvučnika:6W Tip snage: RMS Frekventni opseg:20Hz – 20kHz Odnos signal-šum:85dB (pri 1kHz) Impedansa:4Ω Sateliti: Snaga po satelitu:1.5W Dimenzije drajvera:2″ […]

1657 total views, 1 today

bt25g_1

€15

Shitet zvoshniki me bluetooth

Shitet zvoshniki me bluetooth osht i blem me 3 shkurt 2018. Ka garancion 24 muj ne Anhoch Maqedoni (pasi ka shum pika te Anchoc-it). Cmimin […]

1034 total views, 0 today

15074597523892109925066

€40

Kartel Grafike

Kartel Grafike Per PC Nvidia Geforce210 1 GB ddr3

1350 total views, 0 today

image-0-02-05-1aaf5e375cd1c1e569d53c91be8668220b517b3412daf4259917d6a226ea533e-V

€40

Shitet Hardisku 1500 GB

Shitet Hardisku ne gjendje shume te mire me kapacitet prej 1500 GB (1 TB)

1010 total views, 1 today

20170128_000924

€0

Ram Memory

10 copa DDR3 4GB 1600 mhz mujtmu me bo edhe naj ndrrim me naj sen

1390 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas