Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0621989291 / viber:+381628553815' (1)

IMG_0880

€0

Shtëpi për shitje me sipërfaqe prej 2200m² pranë është stacioni i trenit

Shtëpi për shitje me sipërfaqe prej 2200m² pranë është stacioni i trenit në rrugën kryesore në qendër të Preshevës, shtëpitë dhe toka janë të vendosura në […]

2718 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas