Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0638618962' (2)

3

€1,520

Shitet Opel Astra G 1.7 DTI – Motor Isuzu Japan

Shitet Opel Astra G 1.7 Diesel 2003 me motor Isuzu Japan, model shume i suksesshem dhe punon shume qete pa ndonje problem. Ne keto kohe te […]

899 total views, 1 today

3C2C9728-54D7-464B-9A68-7D4F80961B10

€1,850

Shitet Opel Astra 2003 i saporegjistruar

Opel Astra G 2003 1.7 cdti Diesel Manual 200.000 km te garantuara me servise te rregullta i ardhun prej Danimarkes Tempomat Motor Isuzu japan Ne […]

1109 total views, 1 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas