Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+381628279922' (3)

IMG_20181015_132436500

€100

shtyll per perdorim

Leshohet per shfrytezim shtylla e hekurt per me shum informata na kontaktoni ne kete nr:+381628279922.Cmimi sipas marrveshjes.

1910 total views, 1 today

IMG_20180925_185454543

€50

Shiten

Shiten paisjet e internetit me anten dhe gjitha paisjet tjera bashkangjitese,me ruter vetem 2 jav i perdorur.Jan ne gjendje te rregullt,funksionale per pun.

819 total views, 1 today

IMG_20180925_185454543

€20

ruter per Wifi

i perdorur 2 jav,ne gjendje te rregullt

766 total views, 1 today

Publiko Falas