Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+41786454529' (3)

BMW 328i Luxury Line (1)

€19,900

BMW 328i Luxury Line

BMW 328i Luxury Line * Viti i prodhimit 2012 * Sistemi i Zerimit HARMAN/KARDON * Dritat Para ANGEL EYE * Dritat Para XENON dhe BIXENON […]

1283 total views, 0 today

Pllaci

€0

Ipet pllaci me qera

Toka gjindet afer Vila 1936 eshte e pershtatshme per biznese te ndyshme si rent a car, auto sallon, deponi hekurash, deponi per matrial ndertimor, etj. Toka […]

1601 total views, 0 today

IMG-20191207-WA0002

€2,800

Opel Astra H 1.9 CDTI

Opel astra H 1.9 cdti Viti prodhimit 2005 Km 231’000 I ardhun prej Zvicer Servisin e madh dhe te vogel e ka t krym (Rripin, llamellen, […]

959 total views, 0 today

Publiko Falas