Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with 'What's app/Telefon : +381 63 181 52 06' (1)

1c55ef42-3117-4025-a0a1-c9d36468f305

€0

Bowlingi i Preshevës kërkon 2 kamarier

Kërkojmë kamarier : Detyrat e pergjegjsite : Te siguroni nje standart te larte sherbimi ne bar/restorant. Te njihni produktet  menuse. Te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe […]

1995 total views, 0 today

Publiko Falas