Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

I lutem personin

  • Rruga: ivo lola ribar nr.2
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 08/10/2023 9:19 pm
  • Skadon: 38 ditë, 6 orë
16961019302562741605134038265808

Përshkrimi


I LUTEM NJERIUT QE ME sot VJEDHI TELEFONIN SOT NE TEZGEN TIM TA KTHEJE TELEFONIN SEPSE TASHME ESHTE TE DEPOZUAR NE POLICI DHE PO E KERKOJNE SE SA ME MIRE NE TA KTHEJE VET NUK KA ME PAS PROBLEMA!


51 total views, 1 today

  

Listing ID: 1846518763f0ffd1

Sponsored Links