Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth samir201

  • Anëtarësuar nga: 25/06/2017

Përshkrimi

AA4C1D61-A400-43F9-8B37-294E704A55C9

€50

Fustanat në shitje

Fustanat janë shumë pak të përdorur dhe kanë çmime të ndryshme ,për çmimet mund te thirrni dhe të shkruani në viber ose whatsap.

651 total views, 1 today

358A41AF-EB2F-4940-A0D1-355E4A918C06

€320

Aparat i dëgjimit Oticon

Aparati i dëgjimit eshte ne gjendje te rregullt nuk eshte i perdorur shume.

357 total views, 0 today

C71AD015-5FE4-48AD-B91B-AA9B470A9D56

€150

Iphone 7 Plus

Telefoni eshte ne gjendje te rregullt eshte i perdorur dhe funksionen ende mire.

348 total views, 1 today