Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth leka57

  • Anëtarësuar nga: 29/11/2022
  • Facebook

Përshkrimi

bmw x6 - 18

€25,950

Në shitje BMW X6 4.0XDriwe

Duke mar parasysh vitin e prodhimit si dhe km e kaluar makina ështe shumë në gjendje të mirë.,, Head-up display” si dhe armatura prej lëkure. […]

361 total views, 0 today