Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Kadë per Banjo

  • Lokacioni: Fshati Miratoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 26/12/2022 9:45 am
  • Skadon: 55 ditë, 1 or
6684D1A6-9A8C-455E-8C0C-B024F5739FFD
6E38D386-B18E-4AFC-A817-42E9E2EC09A3

Përshkrimi


Jap falas kete Kadë siq shihet ne Foto nese i vyn dikujt .
Edhte e demontuar dhe gati per Transport .
Te interesuarit munden mem kontakti ne Email
cenan2003@msn.com


No Tags

70 total views, 1 today

  

Listing ID: 28063a8bbd3c18dc

Sponsored Links