Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Shuka Mehmeti

  • Anëtarësuar nga: 22/10/2019

Përshkrimi

IMG-20200530-WA0000

€157,000

SHTEPIA 165 M2 / PRESHEV

Shitet shtepia ne Presheve ne rrugen 47 Save Kovacevic. Shtepia ka gjithesej 165 metra katerore dhe oborr 140 Metra katerore. Shtepia posedon ne katin e […]

1850 total views, 0 today