Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth ArbenShahini

  • Anëtarësuar nga: 30/04/2019

Përshkrimi

IMG-d3528580c39af2d02ce8f19723df570b-V

€300

Haski – Siberian

Shitet qeni: Haski – Siberian i lindur më 15.01.2019, posedon pasaportë dhe është i vaksinuar. Çmimi 300 €uro ? Kontakt në këtë numër 0038971216421 viber […]

1770 total views, 0 today