Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Bajram.H

  • Anëtarësuar nga: 03/03/2018

Përshkrimi

81091654_1416319281854412_3896725039118024704_n

€1

Jipet lokali me qira në qendër të Preshevës!

Lokali posedon 220 m2 përdhes, gjithashtu edhe 220 m2 bodrum! Për më shum informata rreth lokalit na kontaktoni: +381628337858

1379 total views, 0 today

39982241_1931655970204286_8777587322389528576_n

€3,000

Shes MOTOKULT.LAB. 3LD 510 ALNASER

Shitet Motokultivatori i blerë ne vitin 2016 shum pak i përdorur në gjendje shum të mirë. Gjithashtu motokultivatori posedon frezë dhe pllug per lavrim. Për […]

1583 total views, 0 today

37186948_10214719906969179_1060407093007220736_n

€0

Shiten Banesat në Qendër të Preshevës

Shiten Banesat në objektin afaristo-banesor me lokacion në Qendër të Preshevës rruga M.Tito, përball Komunës së Preshevës. Banesat janë në katin e 2-të dhe të […]

1372 total views, 0 today

28768305_10156112011164344_253530908_o

€0

Shitet Banesa në Qendër të Preshevës

Shitet Banesa në objektin afaristo-banesor me lokacion në Qendër të Preshevës rruga M.Tito. Banesa është në katin e 2 dhe posedon 3 dhoma gjumi, Qendrim […]

1782 total views, 1 today