Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Banesa 65 m2 ne rrugen Ramiz Sadiku (Preshevë) ne shitje

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 21/10/2023 5:13 am
  • Skadon: 50 ditë, 14 orë
IMG-cbcf0b62f0882fca23611af96625f688-V
IMG-740389675414b7c51c31c850b9058495-V

Përshkrimi


Shitet banesa me sipërfaqe neto 65 metër katrorë.

Banesa është në katin e dytë dhe gjendet në rrugën Ramiz Sadiku, nr. 38 (në ndërtesën ku gjendet Elektrodistribucioni).

Banesa ka edhe bodrum.

Për më shumë informata mund të kontaktoni numrin e telefonit 0631052822.


1173 total views, 3 today

  

Listing ID: 17964a4413dc81e5

Sponsored Links