Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0038978652079' (1)

foto1

€230

DELL GAMER i5 3337u 6GB ram dhe 4GB grafik 15.6″ extra laptop

Shitet laptop DELL inspiron 3521 ne gjende shum te mire procesor intel core i5 3337u (gjenerata 3) 1.8 ghz deri ne 2.7ghz ram memorje : […]

1128 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas