Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€230

DELL GAMER i5 3337u 6GB ram dhe 4GB grafik 15.6″ extra laptop

  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Makedoni
  • Kodi postar: 1200
  • Postuar: 12/11/2017 5:21 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
foto1
foto1foto1foto1foto1foto1foto1foto1

Përshkrimi


Shitet laptop DELL inspiron 3521 ne gjende shum te mire
procesor intel core i5 3337u (gjenerata 3) 1.8 ghz deri ne 2.7ghz
ram memorje : 6 GB !
HDD : 1 TB !
grafika GAMER per lojra, per pune me multimedia
AMD HD 8730M 2 GB + prej ramit = 4 GB !
bateri nuk mban por mund te porositet !
adapter origjinal DELL !
laptopi eshte ne gjendje perfekte dhe i shume i rujtshem!


1175 total views, 1 today

  

Listing ID: 9745a08830fdb7d6

Sponsored Links