Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '038 602 600 - 044 786 314' (2)

kreativ qershia-shtepi korigjim

€171,700

Shitet shtepia 202m2 ne Lagjen Qershia ne Prishtine

Shitet shtepia Smart Home ne lagjen Qershia ne Prishtine. Shtepia ka dy kate, pese dhoma te fjetjes, kuzhine, banjo , ballkon, terrase, garazhe, oborr.

2057 total views, 0 today

KREATIV

€56,691

Shitet Banesa ne katin e 5 te kompleksi Pozhegu Brothers

Banesa posedon dhomen e dites me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje wc, nje ballkon dhe korridor. Po ashtu ekziston mundesia e blerjes se […]

1759 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas