Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€56,691

Shitet Banesa ne katin e 5 te kompleksi Pozhegu Brothers

  • Rruga: Lagja Kalabria/ Emshir
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 38000
  • Postuar: 17/07/2018 9:38 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
KREATIV
Lagja

Përshkrimi


Banesa posedon dhomen e dites me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje wc, nje ballkon dhe korridor. Po ashtu ekziston mundesia e blerjes se garazhes dhe depos.

1834 total views, 2 today

  

Listing ID: 2015b4db8e3aa37b

Sponsored Links