Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '062 519 779 / 062 87 90 777' (1)

€0

Shitet shtepia

Shitet shtepia ne rrugen Abdulla Krashnica ne Presheve. Shtepia eshte dy kateshe, dhe me truall 880m². Per info mund te na kontaktoni ne nr: +381 (0) […]

762 total views, 0 today

Publiko Falas