Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet shtepia

  • Rruga: Abdulla Krashnica
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 16/08/2018 12:00 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar

Përshkrimi


Shitet shtepia ne rrugen Abdulla Krashnica ne Presheve.

Shtepia eshte dy kateshe, dhe me truall 880m².

Per info mund te na kontaktoni ne nr:

+381 (0) 62 519 779    (viber)

+381 (0) 62 87 90 777 (viber)


770 total views, 1 today

  

Listing ID: 8835b75674e8da0f

Sponsored Links