Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '062 855 62 81' (1)

IMG-20180816-WA0008

€2,200

Cistern e ujit

Shitet cisterna e ujit me kapacitet prej 4000 lit. Cisterna eshte ne gjendje krejtesisht te rregullt, shum pak e perdorur dhe e garazhuar. Posedon edhe […]

970 total views, 2 today

Publiko Falas