Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,200

Cistern e ujit

  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Bujanoc
  • Postuar: 17/08/2018 11:42 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-20180816-WA0008
IMG-20180816-WA0010IMG-20180816-WA0007IMG-20180816-WA0005IMG-20180816-WA0009IMG-20180816-WA0012IMG-20180816-WA0002

Përshkrimi


Shitet cisterna e ujit me kapacitet prej 4000 lit. Cisterna eshte ne gjendje krejtesisht te rregullt, shum pak e perdorur dhe e garazhuar. Posedon edhe motorrin me popmen e ujit.


1171 total views, 3 today

  

Listing ID: 3505b76b47a51770

Sponsored Links