Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0621309044' (3)

20180318_173517

€5,200

Shitet vetura ne gjendje perfekte

Shitet golf 5 plus viti prodhimit 2005, 1.9, 77kw, 5 shpejtsi, i servisuar, i regjistruar deri 03.02.2019.

2180 total views, 0 today

€2,200

Shitet

Fiat punto benzin 1.4, viti 2004, 70kw, e regjistruar der 25.12.2018.

639 total views, 0 today

IMAG4852

€5,299

shitet vetura bmw 320d

Shitet vetura bmw 320d, viti i prodhimit 2003, ne gjendje perfekte posod 2 par fellga me guma te reja te dimrit dhe te veres, e […]

1875 total views, 0 today

Publiko Falas