Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,299

shitet vetura bmw 320d

  • Lokacioni: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Bujanoc
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 16/02/2017 12:06 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMAG4852
IMAG2601_1IMAG2600_1IMAG3223IMAG3259IMAG3261IMAG3253

Përshkrimi


Shitet vetura bmw 320d, viti i prodhimit 2003, ne gjendje perfekte posod 2 par fellga me guma te reja te dimrit dhe te veres, e regjistruar der 09.2017.


1913 total views, 1 today

  

Listing ID: 29558a4de556f7cc

Sponsored Links