Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0621619432' (1)

20967926_842953362528302_48537173_o

€1,300

Alfaromeo 147 1.9JTD

Shes alfa romeo 147 1.9JTD (diesel) 85KW/116ps (cmimi i diskutushem). nuk ka regjistrim me disa defekte t vogla .vetura motorin e ka ne rregull dhe […]

1241 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas