Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,300

Alfaromeo 147 1.9JTD

  • Rruga: selamihalaci 47
  • Lokacioni: presevo
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 20/08/2017 12:14 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20967926_842953362528302_48537173_o
20993152_842953302528308_2007526050_o21017546_842953332528305_1233241012_o

Përshkrimi


Shes alfa romeo 147 1.9JTD (diesel) 85KW/116ps

(cmimi i diskutushem).

nuk ka regjistrim me disa defekte t vogla .vetura motorin e ka ne rregull dhe gjendja eshte ne rregull .


1253 total views, 1 today

  

Listing ID: 26259997d071f67b

Sponsored Links