Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '062669799 Viber +383 49 193 218' (1)

0D04DC59-20B9-4084-A070-43E9EDBF03A7

€0

Trualli ne shitje

Shitet trualli ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore.Siperfaqja ka hapsire prej 2000m2 dhe e urbanizuar.

970 total views, 0 today

Publiko Falas