Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Trualli ne shitje

  • Rruga: Afer shkolles fillore
  • Lokacioni: Miratoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 21/02/2018 8:04 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
0D04DC59-20B9-4084-A070-43E9EDBF03A7

Përshkrimi


Shitet trualli ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore.Siperfaqja ka hapsire prej 2000m2 dhe e urbanizuar.


911 total views, 1 today

  

Listing ID: 4175a8dd08a6e3f5

Sponsored Links