Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0629625351' (1)

IMG_0885

€2,800

VW POLO

Shitet vetura VW POLO 1.4 16v. Viti i prodhimit 2002, ësht i servisuar dhe ne gjendje shum te rregullt. Per info ne tel. 0620625351

686 total views, 0 today

Publiko Falas