Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,800

VW POLO

  • Lokacioni: Corroticë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 04/04/2017 6:34 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0885
IMG_0879IMG_0880IMG_0881IMG_0882IMG_0874IMG_0875IMG_0877IMG_0878

Përshkrimi


Shitet vetura VW POLO 1.4 16v. Viti i prodhimit 2002, ësht i servisuar dhe ne gjendje shum te rregullt. Per info ne tel. 0620625351


777 total views, 1 today

  

Listing ID: 17058e3e722be6ea

Sponsored Links