Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0629681147' (6)

20181202_151501

€0

Shitet Golf 2

Shitet Golf 2 ne gjendje te rregullt , po ashtu bejm ndrrim ,posedon regjistrim deri me 03/2019 per me shum info ne nr e tel

975 total views, 1 today

FB_IMG_1537266503715

€45

Android Box Tv

Shiten Android Box Tv e cila sherben per shikimin e te gjithe tv neper mes wierlees ,mundeni ta perdorni gjithashtu yooutobe,Facebook e shum tjera funksione […]

813 total views, 1 today

IMG-20180914-WA0001

€0

Shitet Bicikleta Sportive

Shitet Bicikleta sportive ne gjendje te rregullte ,funksionojn gjitha opcionet ,per ne shum info kontaktoni ne nr e telefonit : 0629681147

1558 total views, 1 today

20180709_112826

€90

Shitet Iphone 5s

Shitet Iphone 5s eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt,punon shum mir ,per me shum info ne nr e telit ;0629681147 viber dhe whatssap!

730 total views, 0 today

16924300_1558133230883517_1406711578_n

€0

Shes Laptopin

Shes Laptopin Amillo eshte ne gjendje te rregullt baterin e mban mbi 2h per me shum info kontaktoni ne nr e telefonit ne Viber ose […]

1096 total views, 0 today

16839416_1558083220888518_133741766_n

€0

Termo

Shitet Termo ne gjendje shum te mire , per me shum info kontaktonii ne Numrin :0629681147 Viber ose Whatssap!

1811 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas