Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€90

Shitet Iphone 5s

 • Kjo shpallje eshte shitur
 • Rruga: Ternoc
 • Lokacioni: Bujanoc
 • Qyteti: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17525
 • Gjendja: Përdorur
 • Modeli: Iphone
 • Ngjyra: Bardhë
 • Garancion: Po
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 09/07/2018 9:35 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180709_112826
20180709_11275820180709_11274520180709_112738

Përshkrimi


Shitet Iphone 5s eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt,punon shum mir ,per me shum info ne nr e telit ;0629681147 viber dhe whatssap!


748 total views, 1 today

  

Listing ID: 6255b432c4880795

Sponsored Links