Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '063 700 6173' (6)

DSC00457

€25

Power Bank 10400 mAh i Rii

Ne shitje power bank 10400 mAh i ardhur nga Ch i ri i pa perdorur. Per me teper info, tel apo Viber. Ju flm per […]

1491 total views, 0 today

11

€40

Ne shitje *URGJENT* Hp i ardhur nga Ch

?Ne shitje *URGJENT* Hp i ardhur nga Ch Laptopi vjen komplet me mbushes Vemendje: Laptopi nuk e mban baterin, tejrat krejt ne gjendje te rregullt […]

1599 total views, 0 today

1

€75

Ne Shitje Hp i ardhur nga Ch *EXTRA*

Ne Shitje Hp i ardhur nga Ch *EXTRA* Specs: intel V-Pro T7500 2 x 2.0 Ghz, 3Gb Ram 160Gb Hdd , Grafika Ati radeon HD […]

1827 total views, 0 today

20170505_192153

€550

ALFA 20 sikur i Ri

Shitet Shporeti Alfa 20 shum pak i perdorur. Gjendja sikur i Ri. Perdorur 3muaj. Te gjith te interesuarit mund te kontakojn ne : 063 – […]

1798 total views, 0 today

20170403_165826

€50

Shitet Laptopi Hp

Shitet Laptopi i ardhur nga ch. Ne gjendje te mir. Punon krejt. Amd Turion ™ 64 Mobile 1.6ghz. 512mb ram. 80gb hdd. Me teper info […]

1503 total views, 0 today

20170408_142136

€70

Laptopi i ardhur nga Ch. Dual Core 2gb ram.

Shitet Laptopi i ardhur nga ch. Ne gjendje shum te mire. Laptopi e mban baterin dhe vjen me adapterin e tij. Specs: Amd 64 X2 […]

928 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas